Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweWiiNDS3DS
Okładka Monster High: Skultimate Roller Maze (Wii)
OkładkaMonster High: Skultimate Roller Maze (Wii)

Monster High: Skultimate Roller Maze

Zręcznościowe wyścigi wrotkarskie na licencji popularnej serii zabawek oraz serialu animowanego. Wcielając się w ulubione postaci ze świata Monster High gracze biorą udział w zawodach rozgrywanych na sześciu mocno zakręconych trasach.

Zręcznościowe | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Monster High: Skultimate Roller Maze Premiera

13lis2012

Wii NDS

13mar2013

3DS

Monster High: Skultimate Roller Maze to propozycja studia deweloperskiego Game Machine oraz firmy Little Orbit adresowana do fanów zabawek oraz serialu animowanego Monster High.

Gra posiada jedynie strzępy fabuły. W liceum Monster High rozgrywany jest turniej wrotkarski. Podzieleni na drużyny uczniowie mogą spróbować swoich sił w jeździe na mocno zakręconych trasach. W rywalizacji liczą się nie tylko prędkość i refleks, ale także umiejętność wykorzystania indywidualnych atutów każdego potwornego bohatera.

Gra oferuje cztery tryby rozgrywki. Quick race to pojedynczy wyścig na wybranej trasie. Time mode jest próbą sprawnościową, w której rolę głównego przeciwnika pełni upływający czas. W Race mode liczą się punkty zdobyte przez członków drużyny. Z kolei Relay Mode to zabawa w stylu team tag (członkowie drużyny zmieniają się pozycjami w trakcie jazdy).

Twórcy przygotowali 6 tras wyścigów: Boisko Monster High (Monster High Stadium), Plaża Mroku (Gloom Beach), Wybrzeże Czaszki (Skull Shore), Statek Strachu (Scare Ship) i Himalaje. Do dyspozycji graczy oddano łącznie 12 postaci znanych z uniwersum Monster High (m.in. Frankie Stein, Clawdeen Wolf, Draculaura i Deuce Gorgon), przy czym część z nich trzeba odblokować w trakcie zabawy.

Oprawa audiowizualna dostosowana została do preferencji odbiorców w wieku 7-12 lat. Gra posiada estetycznie wykonaną grafikę 3D w intensywnych kolorach. Twórcy postarali się możliwie wiernie odwzorować sylwetki bohaterów, a także charakterystyczne miejsca znane miłośnikom kreskówki.

Wymagania wiekowe Monster High: Skultimate Roller Maze: Odpowiednia dla każdego wieku.

Wii
NDS
3DS