Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieNDSWii
Okładka Monster High Ghoul Spirit (NDS)

Monster High Ghoul Spirit

Gra przygodowa w świecie Monster High, znanym z serialu telewizyjnego i serii zabawek, w której ostatecznym celem jest zostanie szkolną gwiazdą.

Towarzyskie | symulator życia | tytuły ekskluzywne Nintendo

Okładka Monster High Ghoul Spirit (NDS)

producent: ImaginEngine

wydawca: THQ Inc.

wydawca PL: CD Projekt S.A.

Strona oficjalna

data premiery gry:

25paź2011

Wii NDS
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Stworzona przez THQ produkcja pozwala wcielić się w rolę uczennicy stawiającej pierwsze kroki w niezwykłej szkole Monster High, w której wszystko jest powiązane z horrorem i straszeniem. Tytuł korzysta z licencji serii zabawek i powstałego na jej bazie serialu animowanego.

Gracze otrzymują do dyspozycji rozbudowany edytor postaci, w którym mogą wykreować swoją bohaterkę. W późniejszym etapie gry możliwe jest dowolne modyfikowanie wyglądu postaci poprzez odpowiedni makijaż, układanie włosów, a także dobieranie elementów garderoby. Wszystko po to, aby zdobyć uznanie innych uczniów i grona pedagogicznego oraz sięgnąć po upragniony tytuł Królowej Krzyku.

System pozwala na dowolne poruszanie się po placówce, wchodzenie w interakcję ze wszystkimi osobami i wykonywanie różnych misji na ich zlecenie. Oprócz tego na posiadaczy konsoli czekają wyzwania związane ze zdobywaniem wiedzy i realizowaniem określonych poleceń nauczycieli. Twórcy przygotowali także możliwość dowolnego modyfikowania własnej szafki na rzeczy, która pełni funkcję bazy wypadowej dla studentki.

Gra została przygotowana w specyficznej, znanej z serialu stylistyce. Obok zmyślonych przez THQ postaci występują także znani z ekranu telewizora bohaterowie, jak choćby Frankie Stein, Draculaura, Clawdeen Wolf, Lagoona Blue i Cleo de Nile. Większość zadań wykorzystuje możliwości konsoli i angażuje graczy do aktywnego poruszania się z Wiilotami w dłoniach.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 9,6 / 10 na podstawie 45 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 159,99 PLN

Klasyfikacja PEGI Monster High Ghoul Spirit

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
Wii
NDS