Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS4iOSPCXONEANDPSV
Okładka Mission 1545 (PS4)

Mission 1545

City Run London

Opracowana przez studio City Quests trzecioosobowa gra akcji w konwencji skradanki, której akcja osadzona została w XVI wieku na terenie Londynu.

Akcji | TPP | skradanki | indie | renesans | historyczne | przygodowe gry akcji

Okładka Mission 1545 (PS4)

data premiery gry:

anulowana

XONE PS4 PSV

9sty2016

iOS

25mar2016

AND

1gru2017

PC
Kolekcja gier
Obserwuj grę

City Run London to wydana na platformę PC, AND itd. przygodowa gra akcji należąca do gatunku skradanek. Projekt opracowało studio City Quests.

Fabuła

Akcja gry toczy się w XVI wieku, na terenie Londynu. Gracze wcielają się w agentkę sprzymierzoną z zakonem dominikanów. Jej imię brzmi Willa, ale miejski półświatek nadał jej pseudonim Moth (czyli Ćma), z powodu wyjątkowego talentu do cichego wykonywania niebezpiecznych zadań.

Cała kampania toczy się w trakcie jednej nocy. Szpiedzy królewscy odkryli tożsamość bohaterki i wydali na nią wyrok śmierci, a kilkoro z jej sojuszników zostało aresztowanych i uwięzionych w twierdzy Tower. Naszym zadaniem jest ich uwolnienie przed wschodem słońca.

Mechanika

City Run London podąża klasycznymi ścieżkami skradanek. Kierowana przez nas bohaterka jest praktycznie bezbronna w bezpośrednich starciach i zbrojne konfrontacje niechybnie skończą się jej śmiercią. Aby przeżyć, musimy więc unikać wykrycia, przekradając się za plecami strażników, chowając się w cieniu oraz pilnując, aby nasze działania nie wywołały hałasu.

W unikaniu wykrycia pomaga interfejs, który wyraźnie pokazuje zasięg wzroku wszystkich postaci niezależnych. Poza wyzwaniami zręcznościowymi pojawiają się także urozmaicające zabawę zagadki logiczne. Dla mniej doświadczonych graczy przygotowano opcjonalny system podpowiedzi, zapewniający wskazówki ułatwiające pokonanie napotykanych łamigłówek.

Kwestie techniczne

Mocną stroną wydanego na platformę PC, AND itd. City Run London jest jakość wykonania. Autorzy postawili na w pełni trójwymiarową grafikę, którą jednocześnie opracowano w mocno komiksowej stylistyce, a fabuła prezentowana jest w formie animowanych scenek przerywnikowych. Ciekawie prezentuje się także ścieżka dźwiękowa, zainspirowana kościelnymi chórami.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

Gry podobne do Mission 1545

Wymagania wiekowe Mission 1545

12+

Wymagania sprzętowe Mission 1545

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Core 2 Duo E8400 3.0 GHz
  • 4 GB RAM
  • karta grafiki 1 GB GeForce GTX 280 lub lepsza
  • 3600 MB HDD
  • Windows 7/8/10 64-bit
Skradanka City Run London zadebiutowała w App Store
Skradanka City Run London zadebiutowała w App Store

wiadomość28 grudnia 2015

Do dystrybucji w usłudze App Store trafiła śliczna skradanka City Run London. Obecnie gra dostępna jest tylko na system iOS, ale wkrótce trafi także na Androida, a później zawita na pecety i konsole.

iOS
AND
PC
XONE
PS4
PSV