Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweX360NDSWii
Okładka Minute to Win It (X360)

Minute to Win It

Minute to Win It jest adaptacją popularnego telewizyjnego show, znanego polskim widzom jako „Milion w Minutę”. By sięgnąć po wirtualną wygraną, gracze muszą sprostać 10 zręcznościowym konkurencjom o zróżnicowanym stopniu trudności.

Zręcznościowe | teleturnieje

Okładka Minute to Win It (X360)

data premiery gry:

18paź2011

X360 Wii NDS
PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Minute to Win It to propozycja ekipy deweloperskiej studia AEg Solutions skierowana do fanów teleturnieju Milion w Minutę. Gra bazuje na licencji amerykańskiej edycji show emitowanej przez stację telewizyjną NBC.

Zgodnie z zasadami pierwowzoru znanego ze szklanego ekranu, podstawą zabawy są zręcznościowe mini-gry dobierane losowo z puli kilkudziesięciu dostępnych „konkurencji”. W drodze do wygranej gracz musi pomyślnie ukończyć 10 zadań, przy czym na wykonanie każdego przewidziano limit czasu wynoszący 60 sekund.

Twórcy Minute to Win It zadbali o spory wybór trybów rozgrywki. Gracze mogą więc sprawdzić własne możliwości w grze single-player, zmierzyć się z komputerową sztuczną inteligencją, ale także stanąć do rywalizacji z żywymi przeciwnikami, a nawet zagrać w kooperacji. Dodatkowo istnieje opcja praktyki, pozwalająca przećwiczyć poszczególne konkurencje.

Wszystkie mini-gry inspirowane są zadaniami prezentowanymi w programie. Ich reguły dostosowane zostały jednak do sterowania z pomocą kontrolera ruchowego, dzięki czemu gracze mogą wykazać się m.in. refleksem, koordynacją ruchową oraz precyzją działania, a zarazem poczuć się autentycznymi uczestnikami show.

Oprawa graficzna Minute to Win It zawiera sporo elementów zaczerpniętych wprost z telewizyjnego programu. Jednocześnie twórcy wykorzystali sprawdzony patent w postaci konsolowych awatarów, których poczynaniami kierują gracze. Na uwagę zasługuje obecność Guy'a Fieri'ego (prowadzący amerykańską edycję Milion w minutę) w roli gospodarza teleturnieju.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / wspólny ekran   / gorące krzesło     Liczba graczy: 1-6  

Gry podobne do Minute to Win It

Wymagania wiekowe Minute to Win It

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Minute to Win It

Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Kinect
X360
Wii
NDS