Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePCX360
Okładka Miner Warfare (X360)

Miner Warfare

Miner Warfare to gra zręcznościowa, zaprojektowana z myślą o zabawie w trybie wieloosobowym dla maksymalnie 8 graczy. Uczestnicy wcielają się w role wojowniczych górników, a ich zadaniem jest znalezienie i wydobycie jak największej ilości złota.

Zręcznościowe

Okładka Miner Warfare (X360)

data premiery gry:

6kwi2012

X360

26kwi2012

PC
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Miner Warfare to propozycja niezależnych studiów HeartBit Interactive i The Benjamin Ficus Production skierowana do miłośników zręcznościowej rywalizacji ze znajomymi. Produkcja odznacza się niezwykle prostą mechaniką rozgrywki i minimalistyczną oprawą audiowizualną.

Gra pozbawiona jest fabuły. Zamiast tego gracze kontrolują poczynania różnokolorowych górników, którzy przekopując się przez ziemię starają się odnaleźć bryłki złota. Poszukiwacze nie przebierają przy tym w środkach, by w wyznaczonym czasie zgromadzić więcej drogocennego kruszcu niż konkurenci.

Rozgrywka nastawiona jest na dynamiczną rywalizację z żywymi przeciwnikami. W zmaganiach na 10 zróżnicowanych planszach uczestniczyć może maksymalnie 8 graczy. Co ciekawe, w przypadku sterowania gamepadem istnieje możliwość gry w dwie osoby na jednym kontrolerze. Górnicy mają dostęp do 28 rodzajów uzbrojenia, w tym karabinów, bomb i wyrzutni rakiet, z pomocą których mogą uśmiercać przeciwników.

Warstwa audiowizualna Miner Wars nawiązuje do epoki komputerów 8 i 16-bitowych. Dwuwymiarowa grafika odznacza się mocno ograniczoną paletą kolorów oraz prostymi animacjami. Zabawie towarzyszy wpadający w ucho podkład muzyczny.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   wspólny ekran     Liczba graczy: 1-8  

Gry podobne do Miner Warfare

Wymagania wiekowe Miner Warfare

odpowiednia dla każdego wieku

PC
X360