Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS2GCNXBOX
Okładka Midway Arcade Treasures 2 (PS2)

Midway Arcade Treasures 2

Zestaw klasycznych gier zręcznościowych. 20 znanych i lubianych przebojów sprzed lat w drugiej odsłonie, wprost od ich wydawcy - firmy Midway.

Akcji

Okładka Midway Arcade Treasures 2 (PS2)

data premiery gry:

4paź2004

GCN XBOX

11paź2004

PS2

Dwadzieścia klasycznych gier w zestawie firmy Midway zostało wydanych pod nazwą Midway Arcade Treasures 2. Jest to także sequel zestawu wydanego w 2003 roku, który to zaskarbił sobie spore uznanie graczy.

W skład tych 20 gier wchodzą następujące tytuły: A.P.B, Arch Rivals, Championship Sprint, Cyberball 2072, Gauntlet 2, Hard Drivin', Kozmik Kroozr', Mortal Kombat II, Mortal Kombat III, NARC, Pit Fighter, Primal Rage, Rampage World Tour, Spy Hunter 2, Timber, Total Carnage, Wacko, Wizard of Wor, Xenophabe oraz Xybots.

W zestawie także znalazło się parę filmów ukazujących od kuchni proces tworzenia gier, do tego autorzy dorzucili trochę trailerów swoich własnych produkcji. Dodatkowo autorzy postarali się o zaimplementowanie trybu multiplayer do 4 graczy jednocześnie.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer  

Nośnik: DVD

Gry podobne do Midway Arcade Treasures 2

Klasyfikacja PEGI Midway Arcade Treasures 2

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Midway Arcade Treasures 2

Microsoft Xbox

Microsoft Xbox

Wykorzystuje: Xbox Live!

Midway Arcade Treasures: Deluxe Edition w
Midway Arcade Treasures: Deluxe Edition w "złocie"

wiadomość1 lutego 2006

Do tej pory koncern Midway intensywnie atakował rynek konsol, publikując co jakiś czas zestawy klasycznych hitów sprzed lat. Midway Arcade Treasures – bo o tym cyklu mowa – doczekał się w sumie trzech edycji i zdobył sporą sympatię graczy na świecie. Teraz przyszedł czas na użytkowników „blaszaków”, którzy już za kilka dni będą mogli cieszyć się własnym pakietem starych gier video.

Gry firmy Midway popularne na całym świecie
Gry firmy Midway popularne na całym świecie

wiadomość6 grudnia 2004

Korporacja Midway Games ogłosiła na ostatniej konferencji prasowej, że dwie ostatnio wydane gry – NBA Ballers oraz Midway Arcade Treasures do tej pory nabyło ponad milion osób z całego globu. Co prawda do spektakularnych wyników takiego hitu jak Halo 2 (kilkanaście dni po premierze produkt ten nabyło, uwaga – to nie żarty – ponad 5 mln Amerykanów!) daleko, ale wydawcy i tak nie kryją zadowolenia.

Midway Arcade Treasures 2 już sklepach w Ameryce Północnej
Midway Arcade Treasures 2 już sklepach w Ameryce Północnej

wiadomość12 października 2004

Najnowsza produkcja grupy developerskiej Digital Eclipse 18 września 2004 uzyskała status GOLD. Dziś natomiast firma Midway odpowiedzialna za wydanie gry poinformowała, że gra właśnie trafiła do sklepów w całej Ameryce Północnej. Europejska premiera będzie miała miejsce dokładnie 29 października.

Midway Arcade Treasures 2 - status GOLD

wiadomość18 września 2004

Firma Digital Eclipse wraz z wydawcą, koncernem Midway Games ogłosiła, że ich najnowsze wspólne dzieło, gra Midway Arcade Treasures 2 uzyskała status GOLD. Program w wersji na konsole Sony Playstation 2, Microsoft Xbox oraz Nintendo GameCube zarówno w USA jak i terenie na Starego Kontynentu zadebiutuje w październiku bieżącego roku.

PS2
GCN
XBOX