Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePS4
Okładka Melbits World (PS4)

Melbits World PS4

Kolorowa gra logiczna wzbogacona o elementy zręcznościowe, w której przejmujemy kontrolę nad tytułowymi Melbitami – stworkami zamieszkującymi chmurę danych. W trakcie zabawy w Melbits World naszym zadaniem jest bezpieczne przeprowadzenie Melbitów przez najeżone pułapkami poziomy.

Logiczne | widok izometryczny | elementy zręcznościowe | indie | kooperacja | aplikacja PlayLink

Sony PlayStation 4
Okładka Melbits World (PS4)

producent: Melbot

wydawca: Melbot

Strona oficjalna

Angielskie napisy

data premiery gry w wersji PS4:

14listopada201853dni

14listopada2018

PSN

Melbits World jest grą logiczno-zręcznościową, opracowaną przez niezależne hiszpańskie studio Melbot. Produkcja powstała z myślą o platformie PS4.

Fabuła

Głównymi bohaterami gry Melbits World są tytułowe Melbity, czyli stworzenia z cyfrowego wymiaru, zamieszkujące chmurę danych.

Mechanika

W trakcie zabawy w wydanym na platformę PS4 Melbits World akcję obserwujemy w rzucie izometrycznym. Gra została podzielona na poziomy, przez które musimy bezpiecznie przeprowadzać nasze Melbity. Tytuł stworzono do zabawy w towarzystwie innych graczy; by osiągnąć sukces, musimy współpracować i koordynować swoje działania, na przykład w celu dezaktywacji licznych pułapek. Poziom trudności stawianych przed nami wyzwań rośnie w miarę postępów.

Kwestie techniczne

Melbits World współpracuje z darmową aplikacją PlayLink, którą możemy zainstalować na urządzeniu mobilnym z systemem iOS lub Android. Dzięki temu grę obsługujemy nie przy użyciu pada, lecz korzystając z ekranu dotykowego smartfona lub tabletu.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   wspólny ekran    

Gry podobne do Melbits World

Wymagania wiekowe Melbits World

odpowiednia dla każdego wieku