Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePS1
Okładka Mary-Kate and Ashley: Magical Mystery Mall (PS1)
OkładkaMary-Kate and Ashley: Magical Mystery Mall (PS1)

Mary-Kate and Ashley: Magical Mystery Mall PS1

Bazujący na licencji popularnego serialu stacji Nickelodeon zbiór mini-gier, w których tytułowe siostry starają się wykonać szereg misji. Celem jest zdjęcie klątwy z galerii handlowej, gdzie zostały uwięzione.

Zręcznościowe | dla dziewczyn | seriale TV | minigry

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Mary-Kate and Ashley: Magical Mystery Mall Premiera PS1

27października2000

producent: n-Space wydawca: Acclaim Entertainment

Angielskie napisyAngielskie napisy

Gry podobne do Mary-Kate and Ashley: Magical Mystery Mall

Play with the Teletubbies

Bishi Bashi Special

Przygotowana przez studio n-Space, autorów m.in. Duke Nukem: Time to Kill i Die Hard Trilogy 2, produkcja inspirowana młodzieżowym serialem o perypetiach sióstr Olsen. Tytuł stanowi zbiór pięciu mini-gier o różnych założeniach.

Fabuła

Bliźniaczki Mary-Kate i Ashley Olsen udają się na zakupy do centrum handlowego. Na miejscu kupują dwie bransoletki, które po połączeniu uwalniają mroczną moc. Sprawia ona, że cały obiekt dotyka klątwa, a dostęp do wszystkich sklepów zostaje zablokowany. Siostry muszą zdobyć pięć magicznych gemów, aby przywrócić porządek i uratować siebie oraz przypadkowych klientów galerii.

Mechanika

Mary-Kate and Ashley: Magical Mystery Mall oferuje pięć plansz, do których posiadacze konsoli mogą udać się w dowolnej kolejności z poziomu głównego hallu centrum. Na każdej z map czekają inne wyzwania, którym muszą podołać tytułowe bohaterki. Zadaniem graczy jest m.in. obsłużenie niecierpliwych klientów w restauracji, przygotowanie efektownego pokazu mody czy też wygranie wyścigu snowboardowego. Poszczególne mini-gry bazują na różnych założeniach i mają własne schematy sterowania, które musi opanować gracz, jeśli chce odnieść sukces.

Produkcja umożliwia powtarzanie kolejnych plansz, by zdobyć dodatkowe tokeny, które następnie mogą zostać wymienione na rozmaite bonusy. Autorzy przygotowali dodatkowe tła aren, stroje dla sióstr Olsen czy animacje ruchów dla nich podczas tanecznych popisów.

Kwestie techniczne

Mary-Kate and Ashley: Magical Mystery Mall to prosta trójwymiarowa produkcja – wszystkie przedmioty, areny i postacie, łącznie z dobrze odwzorowanymi modelami głównych bohaterek, zostały wykonane w 3D. Gra umożliwia kontynuowanie zabawy po napisach końcowych, pozwalając odkryć wszystkie sekrety.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Mary-Kate and Ashley: Magical Mystery Mall: Odpowiednia dla każdego wieku.