Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneiOSAND
Okładka Magic Flute by Mozart (iOS)
OkładkaMagic Flute by Mozart (iOS)

Czarodziejski Flet

Magic Flute by Mozart

Mobilna produkcja logiczna stworzona przez polskie studio LabLike. Gra Czarodziejski Flet inspirowana jest tokijską inscenizacją tytułowej opery w reżyserii Amona Miyamoto z muzyką skomponowaną przez Wolfganga Amadeusza Mozarta.

Logiczne | widok izometryczny | polskie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Czarodziejski Flet Premiera

24wrz2015

iOS

20paź2015

AND

producent: LabLike wydawca: LabLike Strona oficjalna

Gry podobne do Czarodziejski Flet

Monument Valley

Lara Croft GO

Ghosts of Memories

Czarodziejski Flet na platformę AND i iOS (w wersji angielskiej gra tytułowana jest jako Magic Flute by Mozart) to produkcja na stworzona przez polskie studio LabLike. Projekt powstał w oparciu o tokijską inscenizację opery Czarodziejski Flet w reżyserii Amona Miyamoto. Nie jest to jednak pozycja skierowana tylko do miłośników muzyki oraz występów scenicznych, tak naprawdę jest to bowiem gra logiczna.

Mechanika

W Czarodziejskim Flecie rozgrywka opiera się na rozwiązywaniu rozmaitych łamigłówek. Łącznie deweloperzy przygotowali ponad trzydzieści zagadek w wersji na na platformę AND i iOS, w których musimy pomóc głównemu bohaterowi opery Tamino zejść ze sceny. By tego dokonać, należy tworzyć specjalne ścieżki z przesuwanych płytek. Jak to zwykle w takich przypadkach bywa, często trzeba się ostro nagłowić, by wyznaczyć odpowiednią trasę i uniknąć rozmaitych przeciwności losu, w tym chociażby latającego węża, strażników patrolujących okolicę i innych przeszkód. Dodatkowo należy pamiętać, że poziomy zostały tak skonstruowane przez deweloperów ze studia LabLike, by gracz mógł dotrzeć do celu na kilka sposobów. Po zaliczeniu układu warto więc do niego wrócić i jeszcze trochę pokombinować.

Kwestie techniczne

Produkcja może się pochwalić urokliwą, trójwymiarową oprawą graficzną, a akcja obserwowana jest z rzutu izometrycznego. Dodatkową atrakcją Czarodziejskiego Fleta są scenki przerywnikowe, nagrane przy udziale profesjonalnych brytyjskich aktorów głosowych.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Czarodziejski Flet: Odpowiednia dla każdego wieku.

iOS
AND