Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePSP
Okładka M.A.C.H.: Modified Air Combat Heroes (PSP)

MACH.: Modified Air Combat Heroes PSP

M.A.C.H.: Modified Air Combat Heroes

M.A.C.H.: Modified Air Combat Heroes to gra akcji, w której kontrolujemy bojowe samoloty odrzutowe. Nie są to jednak zwyczajne maszyny tego typu, gdyż zostały one poddane swoistemu tuningowi przez właścicieli. Ci ostatni to wcale nie wielkie armie, lecz osoby prywatne.

Symulacje | tytuły ekskluzywne PlayStation

PlayStation Portable
Okładka M.A.C.H.: Modified Air Combat Heroes (PSP)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PSP:

20lutego2007

M.A.C.H.: Modified Air Combat Heroes to gra akcji, w której kontrolujemy bojowe samoloty odrzutowe. Nie są to jednak zwyczajne maszyny tego typu, gdyż zostały one poddane swoistemu tuningowi przez właścicieli. Ci ostatni to wcale nie wielkie armie, lecz osoby prywatne, ponieważ właśnie taka jest wirtualna rzeczywistość w omawianym dziele developerów z brytyjskiej firmy Kuju Entertainment. Wkraczamy zatem do świata z roku 2049, kiedy przestarzałe załogowe myśliwce trafiają w ręce prywatnych użytkowników, bowiem do zastosowań militarnych przeznaczone są wyłącznie samoloty automatyczne.

Zabawę podzielono na kilka interesujących trybów. Podstawową opcją jest kariera pilota, składająca się z mnóstwa turniejów, toczonych nad dość zróżnicowanym terenem (np. zlodowaciałe akweny i pustynne kaniony). Wygrywając kolejne konkurencje (polegające chociażby na ściganiu się z oponentami i jednoczesnym strzelaniu do nich) pniemy się po szczeblach sławy, zaczynając jako żółtodziób, a kończąc z tytułem bohatera. Przy okazji zarabiamy pieniądze, dzięki którym udoskonalamy samoloty, a także odblokowujemy m.in. sekretne podniebne maszyny. Te ostatnie wykorzystuje się potem w trybie Arcade, oferującym szybki dostęp do rozgrywki bez mozolnego przebijania się przez ekrany konfiguracyjne.

Autorzy M.A.C.H.: Modified Air Combat Heroes zaimplementowali też opcję Challenge, umożliwiającą uczestniczenie w pięciu unikalnych zawodach w towarzystwie największych asów przestworzy. Całości dopełnia tryb zabawy wieloosobowej, obsługujący maksymalnie osiem osób za pośrednictwem bezprzewodowego połączenia Wi-Fi. Warto zauważyć, że do multiplayerowych zmagań wystarcza jeden egzemplarz gry.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   sieć lokalna     Liczba graczy: 1-8  

Nośnik: 1 UMD

Gry podobne do MACH.: Modified Air Combat Heroes

Klasyfikacja PEGI MACH.: Modified Air Combat Heroes

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra może przestraszyć młodsze dzieci.

Wymagania sprzętowe MACH.: Modified Air Combat Heroes

PlayStation Portable

PlayStation Portable

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 32 MB
Odrzutowce przyszłości w grze pt. M.A.C.H.: Modified Air Combat Heroes
Odrzutowce przyszłości w grze pt. M.A.C.H.: Modified Air Combat Heroes

wiadomość8 stycznia 2007

Wypełnione dynamiczną akcją gry z samolotami w rolach głównych będą bardzo widoczne w bieżącym kwartale na platformie PlayStation Portable. Do zapowiedzianych wcześniej pozycji (After Burner: Black Falcon i Heatseeker), mających ukazać się w ciągu najbliższych trzech miesięcy, dołączył właśnie produkt pt. M.A.C.H.: Modified Air Combat Heroes, który pojawi się w sklepach pod koniec lutego 2007.