Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiX360XONEPC
Okładka LocoCycle (X360)

LocoCycle

Gra akcji stworzona przez studio Twisted Pixel Games, znane z takich produkcji jak 'Splosion Man czy The Gunstringer. Gracze kierują inteligentnymi motocyklami, specjalizującymi się w szybkim i skutecznym eliminowaniu żywych celów.

Akcji | science fiction | motocyklowe | humorystyczne

Okładka LocoCycle (X360)

data premiery gry:

22lis2013

XONE

14lut2014

PC X360

LocoCycle to trójwymiarowa zręcznościowa gra akcji, w której pokierujemy ultranowoczesnym motocyklem, przystosowanym do walki z najróżniejszej maści przeciwnikami. Tytuł jest już szóstą produkcją w dorobku amerykańskiego studia Twisted Pixel. Deweloper powinien być świetnie znany miłośnikom konsol Microsoftu - na swoim koncie ma gry takie jak 'Splosion Man czy The Gunstringer. LocoCycle został po raz pierwszy zapowiedziany podczas targów E3 w Los Angeles w 2012 roku jako ekskluzywna gra na Xboksa 360. Prawie równo rok później twórcy potwierdzili również jej wersję na Xboksa One i PC.

Główną postacią w LocoCycle jest wielozadaniowy i sterowany przez zbuntowane AI motocykl, będący równocześnie wytrenowanym zabójcą. Jednoślad dysponuje wieloma gadżetami oraz możliwościami, pozwalającymi mu na bezproblemowe rozprawienie się nawet z najgroźniejszymi przeciwnikami. W wyjątkowo szybkiej i pełnej akcji podróży towarzyszy mu (zdecydowanie niechętnie) inżynier Pablo, zajmujący się na co dzień konserwacją swojego porywacza. Zadaniem graczy jest eliminowanie stojących na naszej drodze wrogów, takich jak uzbrojeni po zęby gangsterzy czy unoszące się w powietrzu roboty. W trakcie walki możemy używać combosy.

Oprawa graficzna tytułu nie rzuca na kolana i pozostaje poniżej standardów wyznaczonych przez produkcje z Xboksa 360, ale w zamian oferuje stabilną jakość wyświetlanego obrazu oraz obsługę wysokich rozdzielczości.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 9 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI LocoCycle

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe LocoCycle

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Core i5 3.4 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB (GeForce GTX 560 lub lepsza), 15 GB HDD, Windows XP(SP2)/Vista/7/8, łącze internetowe

Xbox One – pojawiły się recenzje tytułów startowych
Xbox One – pojawiły się recenzje tytułów startowych

wiadomość19 listopada 2013

Premiera konsoli Xbox One odbędzie się już za kilka dni – 22 listopada. Tymczasem pojawiły się recenzje tytułów startowych, z którymi będą mogli zapoznać się przyszli właściciele nowego sprzętu firmy Microsoft.

LocoCycle to jedna z pierwszych gier startowych na Xbox One
LocoCycle to jedna z pierwszych gier startowych na Xbox One

wiadomość7 czerwca 2013

Studio Twisted Pixel ogłosiło właśnie, że gra LocoCycle, która została zapowiedziana na ubiegłorocznych targach E3, będzie jednym z pierwszych tytułów dostępnych na konsoli Xbox One. Produkcja ukaże się także równocześnie na Xboksie 360.

X360
XONE
PC