Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Lock On: Flaming Cliffs (PC)

Lock On: Flaming Cliffs PC

Flaming Cliffs to tytuł nieoficjalnego dodatku do jednego z najbardziej realistycznych symulatorów lotniczych, Lock On: Modern Air Combat.

To jest dodatek do gry Lock On: Modern Air Combat.

Symulacje | samoloty

PC Windows
Okładka Lock On: Flaming Cliffs (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

8kwietnia2005

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Flaming Cliffs to tytuł nieoficjalnego dodatku do jednego z najbardziej realistycznych symulatorów lotniczych, Lock On: Modern Air Combat. W porównaniu z podstawową wersją gry ulepszeniu uległ system sterowania, uzbrojenia oraz dynamika i fizyka lotu. Twórcy dodatku położyli również duży nacisk na jakość rozgrywki.

Z nowości, które Flaming Cliffs wprowadza do podniebnych zmagań miłośników myśliwców bojowych, należy wymienić przede wszystkim nowy model samolotu szturmowego, Su-25T, przeznaczonego do zwalczania obiektów naziemnych, głównie czołgów i wozów opancerzonych. Samolot ten jest też "bohaterem" jednej z trzech kampanii (każda składa się z co najmniej 20 misji), oferowanych przez dodatek - tytułowej Flaming Cliffs. Dwie pozostałe to Hot Wind, w której zasiadamy za sterami Su-27 oraz Last Ditch z Migiem 29 w roli głównej. Twórcy gry przygotowali też szereg samodzielnych misji dla jednego gracza, w których możemy doskonalić swoje umiejętności. A na początkujących pilotów stawiających swoje pierwsze kroki w wirtualnym lotnictwie bojowym czeka wyczerpujący instruktaż wraz z misjami treningowymi.

Oczywiście nowy samolot to nie wszystko, co Lock On: Flaming Cliffs ma do zaoferowania fanom symulacji lotniczych. Zasiadając do rozgrywki z pewnością zauważycie większy poziom szczegółów oraz poprawione tekstury powierzchni ziemi, które zmieniają się również w zależności od pór roku. Na ziemi pojawiło się także więcej wojskowych oraz cywilnych kompleksów budowlanych, m.in. posterunków, bunkrów czy składów amunicji. Twórcy gry zaimplementowali nowy model zniszczeń, zmodernizowali awionikę istniejących w grze samolotów, m.in. Su-27, Su-33 oraz MiG-29, zmienili parametry niektórych typów uzbrojenia oraz dodali sporo nowych.

Lock On: Flaming Cliffs jest w pełni kompatybilny z Lock On: Modern Air Combat oraz zawiera oba patche, 1.01 i 1.02, do podstawowej wersji gry,

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna    

Nośnik: 2 CD

Ocena czytelników: 8,4 / 10 na podstawie 117 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Lock On: Flaming Cliffs

12+

Wymagania sprzętowe Lock On: Flaming Cliffs

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Procesor Pentium 4 2 GHz
  • 512MB RAM
  • 64MB RAM akcelerator 3D
Zapowiedziano symulator lotu Lock On: Flaming Cliffs 3
Zapowiedziano symulator lotu Lock On: Flaming Cliffs 3

wiadomość3 września 2012

Mamy dobre wieści dla fanów symulatorów lotu. Specjalizujące się w tym gatunku studio Eagle Dynamics zapowiedziało dodatek Lock On: Flaming Cliffs 3. Rozszerzenie zaoferuje m.in. możliwość pokierowania szeregiem samolotów bojowych, w tym F-15C.

Lock On Gold w Europie
Lock On Gold w Europie

wiadomość5 kwietnia 2006

Wzbogaconą edycją Lock On: Modern Air Combat amerykańscy gracze bawią się już od wielu miesięcy. Cieszy więc wiadomość, że dzięki staraniom firmy Contact Sales, już wkrótce również i na naszym kontynencie będzie się można zaopatrzyć w odświeżoną wersję jednego z najpopularniejszych symulatorów lotu wydanego przed trzema laty.