Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweNDS
Okładka Littlest Pet Shop: Spring (NDS)
OkładkaLittlest Pet Shop: Spring (NDS)

Littlest Pet Shop: Spring NDS

Kolejna odsłona gry skierowanej do najmłodszych odbiorców, bazująca na serii zabawek stworzonych przez koncern Hasbro. Zabawa polega na opiece nad wirtualnym zwierzakami.

Zręcznościowe | seriale animowane | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Littlest Pet Shop: Spring Premiera NDS

3marca2009

producent: Electronic Arts Inc. wydawca: Electronic Arts Inc.

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Cykl produkcji EA Games jest skierowany do dziewczynek w wieku 6-10 lat i oparty o kolekcję zabawek Hasbro. Tym razem autorzy przygotowali wersję wiosenną, która zawiera więcej zwierzątek do opieki i nowe place zabaw.

Wraz z nadejściem wiosny świat Littlest Pet Shop odwiedziło sześć nowych, zupełnie nieznanych do tej pory zwierzątek. Zwiększyła się też liczba placów zabaw i mini-gier, w których udział mogą brać pocieszne stworzonka. Łącznie naszymi milusińskimi możemy bawić się już w 20 różnych zabawach. By lepiej powitać wiosnę, do dyspozycji grających oddano też dodatkowe akcesoria i elementy garderoby. Teraz liczba kapeluszy, chust, okularów i innych gadżetów zamyka się w liczbie 100 egzemplarzy.

Littlest Pet Shop: Spring pozwala zaopiekować się wybranymi, nazwanymi przez siebie, zwierzakami oraz wziąć udział w licznych mini-grach. Kolorowanie portretów naszych pupili czy balansowanie na piłce to tylko wybrane możliwości miłego spędzenia czasu z uroczymi stworzonkami.

Graficznie od czasu poprzedniej części nic się nie zmieniło. Otoczenie dalej można obserwować na dwóch ekranikach konsoli, a gra wykorzystuje możliwości ekranu dotykowego. Zwierzaczki są wyraźne, a całe otoczenie ma pastelowe, uspokajające barwy.

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI Littlest Pet Shop: Spring

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.