Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjeNDS
Okładka GoPets: Vacation Island (NDS)

GoPets: Vacation Island NDS

GoPets: Vacation Island to symulacja, wypuszczona ze stajni Konami, w której użytkownik przystępuje do grona właścicieli wirtualnych zwierzaków. Adresatami owej pozycji są posiadacze konsoli Nintendo DS.

Symulacje | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo DS
Okładka GoPets: Vacation Island (NDS)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji NDS:

6sierpnia2007

Kolekcja gier
Obserwuj grę

GoPets: Vacation Island to symulacja, wypuszczona ze stajni Konami, w której użytkownik przystępuje do grona właścicieli wirtualnych zwierzaków. Adresatami owej pozycji są posiadacze konsoli Nintendo DS. Developerzy pozwolili im na stworzenie kota lub psa i wytresowanie go wedle własnego uznania. Dorastając pupil przybiera unikalny wygląd, rozwija swoją osobowość oraz ukierunkowuje swoje zainteresowania. Gracz samodzielnie przygotowuje dla niego jedzenie oraz projektuje mu niezbędne akcesoria (może podzielić się nimi z przyjaciółmi online). Czworonożnego protagonistę ubiera się w dowolnym stylu – krój i kolorystka ciuchów zależy od gustu i upodobań ich twórcy.

Rozbudowany moduł single player przypomina nieco życie na egzotycznej wyspie, jednak najlepsza zabawa rozpoczyna się dopiero w trybie wieloosobowym. Użytkownicy poprzez bezprzewodowe połączenie Wi-Fi mogą wymieniać się pomiędzy sobą wykreowanymi pieszczochami oraz stawać w szranki w szeregu zaimplementowanych mini-gier. Co więcej, po podłączeniu do Internetu posiadacz NDS nawiązuje znajomości z właścicielami zwierzaków z całego świata, wliczając w to także pecetowców. Większość wymienionych czynności wykonuje się odpowiednio operując stylusem na panelu dotykowym.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna    

Oczekiwania czytelników: 6.1 / 10 na podstawie 7 głosów czytelników.

Gry podobne do GoPets: Vacation Island

Wymagania wiekowe GoPets: Vacation Island

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe GoPets: Vacation Island

Nintendo DS

Nintendo DS

  • Wykorzystuje:
  • Nintendo Wi-Fi Connection
Zaopiekuj się wirtualnym pupilem w GoPets: Vacation Island!

wiadomość11 maja 2006

Konami opublikowało wreszcie pierwsze szczegóły na temat swojego nowego dzieła, dedykowanego przenośnej konsolce Nintendo Dual Screen. GoPets: Vacation Island stanowić będzie raj dla miłośników zwierząt domowych.