Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka Little King Macius. The island of Togo-Pogo (PC)

Król Maciuś Pierwszy. Wyspa Togo-Pogo PC

Little King Macius. The island of Togo-Pogo

Król Maciuś Pierwszy. Wyspa Togo-Pogo to gra komputerowa dla najmłodszych użytkowników komputera, nawiązująca do popularnego, animowanego programu telewizyjnego „Królestwo Maciusia”.

Zręcznościowe | seriale animowane | książki | dla dzieci | polskie

PC Windows
Okładka Little King Macius. The island of Togo-Pogo (PC)

producent: Aidem Media

wydawca: Aidem Media

wydawca PL: Aidem Media

Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

28kwietnia2005

28kwietnia2005

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Król Maciuś Pierwszy. Wyspa Togo-Pogo to gra komputerowa dla najmłodszych użytkowników komputera, nawiązująca do popularnego, animowanego programu telewizyjnego „Królestwo Maciusia”. Całość przypomina w pewnym stopniu gry familijne z Hugo, a także z Bolkiem i Lolkiem w rolach głównych.

Wszystkie osoby zainteresowane tym programem znajdą tutaj zestaw dziewięciu dynamicznych i emocjonujących gier zręcznościowych, jakie rozgrywają się w przepięknej scenerii słonecznej wyspy Togo-Pogo. Wśród dostępnych zabaw wypada wymienić chociażby: wyścigi na superszybkich żółwiach, skoki do wody, miotanie czarów, wspinanie się na czas po pionowym pniu, jazdę na desce windsurfingowej, czy odbijanie kokosów. Praktycznie każda z dostępnych dyscyplin wymaga od graczy wykazania się sporą zręcznością, dobrym refleksem oraz spostrzegawczością. Do gry można przystąpić w pojedynkę bądź też rywalizować o medale z innymi zawodnikami (w zmaganiach przy jednym komputerze może uczestniczyć równocześnie od 2 do 8 osób). Sterowanie jest proste i bardzo intuicyjne. Dostępny jest także trening, który pozwala na przećwiczenie poszczególnych konkurencji. Po solidnym przygotowaniu, autorzy Wyspy Togo-Pogo zapraszają oczywiście wszystkich chętnych beniaminków do wzięcia udziału w programie telewizyjnym „Królestwo Maciusia”.

Gra Król Maciuś Pierwszy. Wyspa Togo-Pogo charakteryzuje się ręcznie malowaną, bardzo kolorową oprawą graficzną (ładne modele postaci, płynne animacje, czy ruchome elementy tła skutecznie przyciągają oczy najmłodszych). Poszczególne dyscypliny rozgrywane są albo na wspólnym, albo na podzielonym ekranie. Program pozbawiony jest przemocy.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   podzielony ekran     Liczba graczy: 1-8  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 7,1 / 10 na podstawie 61 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 49,90 PLN

Gry podobne do Król Maciuś Pierwszy. Wyspa Togo-Pogo

Wymagania wiekowe Little King Macius. The island of Togo-Pogo

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Król Maciuś Pierwszy. Wyspa Togo-Pogo

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 500 Mhz
  • 64MB RAM
  • karta graficzna 1MB
  • Windows 95/98/Me/2000/XP