Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneiOSAND
Okładka LINE Pokopang (iOS)
OkładkaLINE Pokopang (iOS)

LINE Pokopang

Gra typu match-3 od twórców popularnego komunikatora LINE. Podczas zabawy musimy pomóc wesołym zwierzakom przepędzić potwory, które pojawiły się w wiosce. W tym celu trzeba układać kolorowe klocki znajdujące się na niewielkiej planszy.

Logiczne | zagraj za darmo | 2D | połącz trzy elementy

Kolekcja gier
Obserwuj grę

LINE Pokopang Premiera

28maj2013

iOS AND

producent: LINE Corporation wydawca: LINE Corporation

Gry podobne do LINE Pokopang

Best Fiends

Candy Crush Jelly Saga

Disney Tsum Tsum

LINE Pokopang to oficjalna gra twórców popularnego komunikatora LINE przeznaczona na platformę iOS i AND. Produkcja nie ma jednak zbyt wiele wspólnego z programem, gdyż jest wariacją na temat układanek typu połącz trzy elementy, a obie aplikacje łączy w zasadzie tylko część tytułu oraz fakt, że są darmowe.

Fabuła

W produkcji stworzonej przez LINE Corporation, znanej m.in. z Disney Tsum Tsum, trafiamy do baśniowego świata, w którym potwory zaatakowały wioskę zwierząt. Wcielając się w różową króliczkę Boni i jej przyjaciół, musimy odeprzeć złe moce.

Mechanika

LINE Pokopang na iOS i AND to jedna z wielu aplikacji match-3. Podczas zabawy na ekranie widzimy niewielką planszę podzieloną na dwie strefy – na górze ukazywane są zwierzaki walczące z przeciwnikami, a na dole kolorowe elementy. Podobnie jak w innych tego typu grach, naszym zadaniem jest łączenie klocków o tej samej barwie w grupki składające się przynajmniej z trzech elementów. Oczywiście im więcej, tym lepiej, gdyż w ten sposób zadajemy przeciwnikom większe obrażenia i zdobywamy punkty. Pewnym urozmaiceniem zabawy jest możliwość rozwijania naszych podopiecznych, którzy lepiej radzą sobie w kolejnych starciach oraz zdobywają wyższe wyniki w już zaliczonych potyczkach.

Tryby gry

Gra przeznaczona jest do zabawy w samotności, aczkolwiek nasze rezultaty lądują w światowych rankingach, w których rywalizujemy z innymi graczami. Dodatkowo deweloperzy, oprócz rozbudowanej kampanii, przygotowali także codzienne wyzwania.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe LINE Pokopang: Odpowiednia dla każdego wieku.

iOS
AND