Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePC
Okładka LEGO Creator (PC)

LEGO Creator PC

Gra promowana przez firmę LEGO, pozwalająca naszym pociechom na budowanie i konstruowanie własnych wirtualnych miast z klocków.

Logiczne | LEGO

PC Windows
Okładka LEGO Creator (PC)

producent: Superscape

wydawca: Lego Media

wydawca PL: Cenega S.A.

Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

12lipca1998

23października1998

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Lego Creator to gra stworzona głównie z myślą o naszych pociechach lubujących się w budowaniu i konstruowaniu całych miast z klocków LEGO. Daje dzieciom niemal nieograniczone możliwości tworzenia wirtualnego miasta oraz posiada jedną unikalną zaletę, mianowicie uwalnia dorosłych od nieustannego dokupowania drogich zastawów klocków.

Lego Creator posiada sporą bazę gotowych modeli konstrukcji, wiele klocków ruchomych, wybuchowych, świecących oraz pojazdów, których połączenie stworzy przepiękną żyjącą aglomerację miejską. Wszystko co skonstruujemy możemy obejrzeć z perspektywy ruchomej, zawieszonej kamery oraz z oczu poruszających się ludzików LEGO.

Podczas całej rozgrywki dzieciom będzie pomagał przyjacielski czarodziej, który zna wszystkie sztuczki i techniki budowy. Ponadto po wykonaniu poszczególnych budowli będą mogły stworzyć i wydrukować ich szczegółowe plany budowlane.

  • Przyjazny interfejs, stworzony z myślą o najmłodszych.
  • Dobra trójwymiarowa oprawa graficzna.
  • Niemal nieograniczone możliwości budowy miasta.
  • Gra edukacyjna, rozwija wyobraźnię dzieci.
  • Gra nagrodzona wieloma tytułami, między innymi: Computer Game Developers Spotlight Award - Best New Children's Game, CODIE Software Publishers Association Excellence in Software Awards - Best New Home Creativity Software.
Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1CD

Ocena czytelników: 7,6 / 10 na podstawie 205 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 99 PLN

Klasyfikacja PEGI LEGO Creator

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe LEGO Creator

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 166MHz
  • 32 MB RAM
LEGO Bionicle na wielkim ekranie

wiadomość18 lipca 2002

Zabawki z serii LEGO Bionicle, które znane są najmłodszym również z gier konsolowych wydanych przez firmę Cenega, wkrótce zawitają w kinach! Firma LEGO i studio MIRAMAX FILMS powzięły decyzję o stworzeniu animowanego komputerowo filmu dla dzieci, opartego o postacie z serii Bionicle.