Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePS3WiiNDSX360
Okładka Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole (PS3)

Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole

Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole to zręcznościówka z sowami w rolach głównych, bazująca na bestellerowych książkach Kathryn Lasky oraz filmie w reżyserii Zacka Snydera.

Zręcznościowe | książki | filmy animowane

Okładka Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole (PS3)

data premiery gry:

14wrz2010

X360 PS3 Wii NDS
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole to zręcznościowa gra akcji zaprojektowana na kanwie książek Kathryn Lasky i filmu animowanego, znanego jako Strażnicy Ga'Hoole. Produkcja opracowana przez studio Krome trafiła do sprzedaży równocześnie obrazem kinowym, wyreżyserowanym przez Zacka Snydera. Wydawcą gry jest koncern Warner Bros.

W grze wcielamy się w tytułowego Strażnika, czyli odważną sowę płomykówkę, która stoi na straży sowiego świata. Całość jest standardową opowieścią o walce dobra ze złem, przeznaczoną głównie dla młodszych graczy.

Podczas zabawy poznajemy cały repertuar ciekawych postaci i charakterów oraz bierzemy udział w niebezpiecznych wydarzeniach. Twórcy zawarli w grze system rozwoju i modyfikowania wyglądu kontrolowanego bohatera. Główną atrakcją jest jednak sama umiejętność latania.

Oprócz przemierzania mitycznych krain przy użyciu skrzydeł (i intuicyjnego systemu sterowania) robimy wiele innych rzeczy: bierzemy udział w pościgach, bitwach, a także zdobywamy nowe umiejętności. Rozgrywkę urozmaica efektowna, trójwymiarowa oprawa graficzna, a także oryginalna ścieżka dźwiękowa.

Zobacz pełny opis gry

Nośnik: 1 BD

Oczekiwania czytelników: 8,9 / 10 na podstawie 11 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 199,99 PLN

Klasyfikacja PEGI Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.
Powstanie gra o sowach na podstawie Strażników Ga'Hoole
Powstanie gra o sowach na podstawie Strażników Ga'Hoole

wiadomość25 marca 2010

Firma Warner Bros. zapowiedziała grę Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole, która powstaje na kanwie książek i filmu animowanego, znanego jako Strażnicy Ga'Hoole. Produkcja kinowa (reżyserowana przez Zacka Snydera) i gra (przeznaczona na Xboksa 360, PlayStation 3, Wii i DS-a) pojawią się na amerykańskim rynku we wrześniu i miesiąc później w Europie.

X360
PS3
Wii
NDS