Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka LazyTown: Champions (PC)

Lazy Town Leniuchowo: Na sportowo! PC

LazyTown: Champions

Produkcja przeznaczona dla najmłodszych, w której przystępujemy do zawodów sportowych z zamiarem wyłonienia najlepszego atlety. Zajmujemy się między innymi jazdą na deskorolce i grą w siatkówkę.

Sportowe

PC Windows
Okładka LazyTown: Champions (PC)

producent: Compedia

wydawca: Compedia

wydawca PL: Cenega S.A.

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

20listopada2009

20listopada2009

pudełko PL

Lazy Town Leniuchowo: Na sportowo! to gra przygotowana z myślą o dzieciach w wieku 4-8 lat, której głównym założeniem jest promowanie wśród najmłodszych zdrowego odżywania się i prowadzenia aktywnego stylu życia. Opisywany produkt jest dziełem firmy Compedia, mającej w swym portfolio takie tytuły jak Mapeciątka: Wesoła Lokomotywa czy Różowa Pantera z misją w kosmosie.

Akcja gry ma miejsce w tytułowym Leniuchowie, a więc w niewielkim miasteczku znanym między innymi z serii książeczek dla dzieci, przedstawień teatralnych, audycji radiowych czy telewizyjnego serialu. Tym razem tematem przewodnim są zawody sportowe z udziałem Sportacusa i Stephanie, których celem jest wyłonienie najlepszego atlety.

Producent zadbał o spore zróżnicowanie dostępnych konkurencji sportowych i dużo uwagi poświęcił temu, żeby służyły one między innymi rozwijaniu zdolności logicznego myślenia, wzbudzaniu kreatywności u małego gracza czy poprawianiu jego spostrzegawczości. Lista dostępnych zabaw obejmuje między innymi bieg z przeszkodami, prostą odmianę siatkówki, wyścigi na hulajnogach czy balansowanie na deskorolce.

Gra motywuje do osiągania coraz lepszych rezultatów dzięki możliwości regulowania poziomu trudności rozgrywki. Ponadto w miarę wygrywania kolejnych konkurencji zdobywamy cenne trofea oraz odblokowujemy sobie dostęp do krótkich filmików z najlepszymi scenami z serialu Leniuchowo.

Całość cechuje się bardzo przejrzystym interfejsem użytkownika, składającym się z dużych i czytelnych przycisków. Najwięcej uwagi poświęcono modelom mieszkańców Leniuchowa, z którymi wchodzimy w interakcje.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Ocena czytelników: 3,2 / 10 na podstawie 151 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe LazyTown: Champions

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Lazy Town Leniuchowo: Na sportowo!

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium III 800 MHz, 256 MB RAM, Windows 2000/XP/Vista