Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Landlord's Super (PC)

Landlord's Super PC

Pełen humoru pierwszoosobowy symulator, w którym wcielamy się w dozorcę nieruchomości w Wielkiej Brytanii w latach 80. XX wieku. Rozgrywka w Landlord's Super polega w dużej mierze na prowadzeniu prac budowlanych.

Symulacje | FPP | humorystyczne | indie | lata 80.

PC Windows
Okładka Landlord's Super (PC)

Angielskie napisyAngielskie napisy

data premiery gry w wersji PC:

30kwietnia2020

wczesny dostęp

2021

2021

Steam

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Landlord's Super jest symulatorem, który pozwala graczom wcielić się w tytułowego landlorda, czyli zarządcę/dozorcę nieruchomości. Gra jest osadzona w Wielkiej Brytanii, w latach 80. ubiegłego stulecia i znajdziemy w niej sporą dawkę humoru. Tytuł został opracowany przez studio Minskworks, znane przede wszystkim z zabawnego Jalopy. Wydawcą jest firma The Yogscast (Caveblazers, Brunch Club).

Fabuła

Akcja gry Landlord's Super rozgrywa się w fikcyjnym angielskim hrabstwie West Berklands, w latach 80. ubiegłego stulecia. Twórcy zapewniają, że produkcja pozwala zrozumieć angielską kulturę, choć biorąc pod uwagę charakterystyczny klimat i stylistykę omawianego tytułu, grę należy traktować raczej jak satyrę.

Mechanika

Zadaniem gracza w Landlord’s Super jest nabycie i wyremontowanie nieruchomości, a następnie wynajęcie jej klientom i pełnienie roli zarządcy. Mamy możliwość całkiem realistycznego budowania – murujemy cegła po cegle, własnoręcznie mieszając cement i wznosząc rusztowania, by dostać się do wyżej położonych miejsc. Wszystko to obserwujemy w widoku FPP.

Produkcja oferuje zmienne warunki pogodowe, pory dnia oraz roku, a także różnego rodzaju wydarzenia (w tym np. problemy ze związkami zawodowymi). Gracz ma możliwość podejmowania różnych działań – istnieje nawet opcja eksplorowania lokacji lub wybrania się do baru w celu zatopienia smutków w kieliszku albo kuflu piwa.

Tryby gry

W Landlord's Super podstawą rozgrywki jest tryb single player; gra nie posiada żadnego modułu sieciowego.

Kwestie techniczne

Landlord's Super ma trójwymiarową oprawę graficzną, która prezentuje dość niski poziom. Świat gry jest mało szczegółowy, podobnie jak modele postaci oraz tekstury. Sporo do życzenia pozostawia też system oświetlenia. Całość jest ratowana przez specyficzne poczucie humoru, którym przesiąknięta jest produkcja studia Minskworks. Uwagę zwraca też wiernie odwzorowany, amerykański i brytyjski slang.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 9.0 / 10 na podstawie 7 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 71,99 PLN

Wymagania wiekowe Landlord's Super

12+

Wymagania sprzętowe Landlord's Super

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Core i3 2.0 GHz
  • 4 GB RAM
  • karta grafiki 1 GB GeForce GTX 460 lub lepsza
  • 1 GB HDD
  • Windows 7/8/10 64-bit