Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePS2
Okładka Konami Kids Playground: Toy Pals Fun with Numbers (PS2)

Konami Kids Playground: Toy Pals Fun with Numbers PS2

Kolejny tytuł z serii Kids Playground. Tym razem młody gracz może zapoznać się ze znaczeniem cyfr oraz opanować podstawowe działania matematyczne, takie jak dodawanie czy mnożenie.

Zręcznościowe | tytuły ekskluzywne PlayStation

Sony PlayStation 2
Okładka Konami Kids Playground: Toy Pals Fun with Numbers (PS2)

producent: ImaginEngine

wydawca: Konami

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PS2:

11września2007

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Toy Pals Fun with Numbers to jeden z tytułów oferowanych w ramach opracowanej na potrzeby koncernu Konami serii Kids Playground. Jest to więc gra o charakterze edukacyjnym. Odbiorcą docelowym są w tym przypadku dzieci w wieku od dwóch do pięciu lat. Opisywany produkt, podobnie zresztą jak pozostałe tytuły z tego cyklu, wyróżnia się dość innowacyjnym sterowaniem. Do wykonywania kolejnych czynności nie jest bowiem używany joypad. Zamiast tego należy wyposażyć się w specjalną matę. Jest ona sprzedawana oddzielnie, współpracując jednak ze wszystkimi tytułami z tej serii. Mata wyposażona jest w reagujące na nacisk pola. Dziecko musi więc jedynie wciskać określone przyciski, nie wykonując żadnych innych czynności. Opisywana gra przygotowana została wyłącznie na konsolę PlayStation 2.

Każdy z tytułów wchodzących w skład cyklu Kids Playground posiada pewien wątek przewodni i nie inaczej jest w tym przypadku. Zabawa koncentruje się na możliwości zapoznania się ze znaczeniem cyfr. Młody gracz może także zająć się wykonywaniem najprostszych działań matematycznych, ze szczególnym uwzględnieniem dodawania. W poznawaniu wszystkich tych atrakcji pomaga jedna z trzech zabawnie wyglądających postaci. Może to być kot Scratch, pies Sniff lub niedźwiedź Stan.

Toy Pals Fun with Numbers ma do zaoferowania dwanaście zróznicowanych mini-gier, pomiedzy którymi można dowolnie wybierać. Lista dostępnych zabaw obejmuje między innymi używanie skakanki, liczenie pojawiających się na niebie balonów, czy wyszukiwanie ukrytej przez grę konkretnej cyfry. Cechą wspólną wszystkich mini-gier jest to, iż mogą one być rozgrywane na kilku różnych poziomach trudności. Wybór stopnia skomplikowania zabawy jest w głównej mierze uzależniony od wieku dziecka.

Oprawa wizualna prezentuje zbliżony poziom wykonania do innych gier z serii Kids Playground. Zadbano więc przede wszystkim o czytelne ikony, symbolizujące znajdujące się na macie przyciski. Powoduje to, iż nawigacja przebiega bez większych problemów.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do Konami Kids Playground: Toy Pals Fun with Numbers

Wymagania wiekowe Konami Kids Playground: Toy Pals Fun with Numbers

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Konami Kids Playground: Toy Pals Fun with Numbers

Sony PlayStation 2

Sony PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 8MB
  • mata