Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS4
Okładka Killing Floor: Double Feature (PS4)

Killing Floor: Double Feature PS4

Zbiorcze wydanie dwóch odsłon serii Killing Floor studia Tripwire Interactive. Obie gry są nastawionymi na zabawę w kooperacji strzelankami FPP, w których gracze stają do walki z przypominającymi zombie Zedami.

Akcji | FPP | FPS | horror | pakiet | kooperacja | strzelanki | PlayStation VR | rzeczywistość wirtualna

Sony PlayStation 4
Okładka Killing Floor: Double Feature (PS4)

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PS4:

21maja2019

21maja2019

PSN

Killing Floor: Double Feature stanowi składankę dwóch części cyklu: Killing Floor 2 oraz Killing Floor: Incursion. Rozgrywka opiera się na walce z hordami Zedów, czyli swojego rodzaju zombie. Za produkcję odpowiada studio Tripwire Interactive.

Mechanika

Obie produkcje wchodzące w skład Killing Floor: Double Feature opierają się na tych samych mechanikach. Są to nastawione na kooperację strzelanki FPP. Celem rozgrywki jest walka z Zedami – mutantami przypominającymi zombie. Starcia z przeciwnikami odbywają się falami; w czasie przerw między nimi drużyna ma szanse na uzupełnienie amunicji oraz przegrupowanie się.

Do dyspozycji graczy oddano cały szereg różnego rodzaju uzbrojenia: od noży na broni palnej kończąc. Nowy ekwipunek można znaleźć, przeszukując mapę lub kupując go u napotkanych handlarzy za pieniądze otrzymane za pokonanie Zedów.

Kwestie techniczne

Obie produkcje cechuje odmienny stan techniczny. Killing Floor 2 oferuje wysoki poziom szczegółów. Modele przeciwników zostały wykonane dokładnie, a dzięki zastosowaniu techniki motion capture ruch postaci jest bardzo naturalny.

Killing Floor: Incursion jest produkcją, do której uruchomienia wymagane jest posiadanie gogli VR. Z tego powodu grafika jest znacznie uproszczona.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 1-12  

Nośnik: 16+ GB

Cena gry w dniu premiery: 169,00 PLN

Gry podobne do Killing Floor: Double Feature

Klasyfikacja PEGI Killing Floor: Double Feature

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.