Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS3
Okładka Kick-Ass (PS3)
OkładkaKick-Ass (PS3)

Kick-Ass PS3

Chodzona bijatyka oparta na scenariuszu filmu pod tym samym tytule. Do wyboru są trzy postacie: Kick-Ass, Hit Girl oraz Big Daddy. Żadna z nich nie posiada jakichkolwiek nadludzkich mocy, ale mimo to wszystkie próbują być superbohaterami.

Akcji | filmy | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Kick-Ass Premiera PS3

29kwietnia2010

producent: Frozen Codebase wydawca: WHA Entertainment Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Bijatyka pozwalająca graczom wcielić się w losy postaci znanych z filmu Kick-Ass, przygotowana przez amerykańskie studio Frozen Codebase.

Fabuła opowiada o losach trójki licealistów, którzy pomimo braku specjalnych zdolności oraz nadludzkich możliwości postanawiają naprawić otaczającą ich, nowojorską rzeczywistość. Tytułowy Kick-Ass, Hit Girl oraz Big Daddy, dzięki wyobraźni i samozaparciu stają do walki z bandytami i mafią. Zadaniem gracza jest pomóc oryginalnej trójce w uporaniu się z przestępczością.

Sercem gry jest głównie chodzona bijatyka, w której postacie walczą z kolejnymi falami nacierających wrogów próbując ukończyć każdy z ośmiu poziomów. Twórcy, aby uniknąć monotonii, dodali do swojego dzieła kilka mini-gier oraz proste zagadki logiczne, które przeplatają starcia z kolejnymi przeciwnikami.

Kick-Ass wykorzystuje sieciowe możliwości PlayStation 3 i oferowanych w ramach usługi Network aplikacji Facebook oraz Twitter. Dzięki temu gracze mogą odkrywać dodatkowe misje oraz przyjmować zlecenia. Twórcy umożliwili też zabawę w trybie współpracy na podzielonym ekranie.

Cała produkcja jest usytuowana w specyficznej stylistyce, którą cechuje spora brutalność oraz duże ilości pojawiającej się na ekranie krwi. Przemoc jest odpowiednio przerysowana, a złoczyńcy stereotypowi, co tworzy mocno slapstickowy klimat.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-2  

Ocena użytkowników: 4,5 / 10 na podstawie 32 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 3.8 / 10 na podstawie 8 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Kick-Ass

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. W grze pojawiają się nawiązania do narkotyków lub jest pokazane zażywanie narkotyków. Gra zawiera elementy przemocy.

Kick-Ass Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 3

PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Network