Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiWiiPS3
Okładka Kevin VanDam's Big Bass Challenge (Wii)

Kevin VanDam's Big Bass Challenge

Kevin VanDam's Big Bass Challenge to gra akcji z elementami symulacji wędkarstwa sportowego, za której powstanie odpowiada studio Zoo Games. Zgodnie z tytułem, gracze mają okazję, by pod okiem słynnego wędkarza zapolować na dorodne okazy ryb.

Akcji | wędkarstwo

Okładka Kevin VanDam's Big Bass Challenge (Wii)

producent: Zoo Games Inc.

wydawca: Zoo Games Inc.

data premiery gry:

23lis2010

Wii

30cze2011

PS3
PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Kevin VanDam's Big Bass Challenge to autorski projekt niezależnego wydawcy – firmy Zoo Entertainment zrealizowany przy współpracy z jednym z najbardziej znanych, profesjonalnych wędkarzy w Stanach Zjednoczonych. Gra stworzona została z myślą o graczach, którzy chcieliby zasmakować emocji związanych z łowieniem wielkich ryb, ale w komfortowych warunkach własnego salonu.

Twórcy gry przygotowali trzy warianty zabawy. Arcade to próby sprawnościowe, w których liczą się głównie technika i refleks. Press'n'play umożliwia wypłynięcie na dowolny odblokowany wcześniej akwen wodny i swobodne łowienie ryb. Najbardziej rozbudowany tryb – Career składa się z cyklu turniejów wędkarskich, które umożliwiają bohaterowi kreowanemu przez gracza zdobycie pieniędzy na zakup lepszego sprzętu, a w ostatecznym rozrachunku dołączenie do elitarnego grona najlepszych profesjonalnych wędkarzy.

Rozgrywka w dużym stopniu przypomina serię Rapala Pro. Zadanie gracza polega na dopłynięciu do łowiska, przygotowaniu sprzętu i zarzuceniu przynęty, a następnie skutecznym zanęceniu i wyłowieniu ryby. Te ostatnie, choć wirtualne, zachowują się zgodnie z ich odpowiednikami w naturze - unikają zagrożeń i z całych sił walczą o życie. Na szczęście młody wędkarz może liczyć na wskazówki i porady od samego Kevina VanDama.

Deweloperzy z Zoo Games zadbali o atrakcyjną oprawę wizualną swego dzieła oraz realistyczne odwzorowanie wyglądu i parametrów wyposażenia wędkarskiego. Do dyspozycji graczy oddano spory asortyment łodzi, wędek i przynęt, których nie powstydziliby się profesjonaliści.

Zobacz pełny opis gry

Gry podobne do Kevin VanDam's Big Bass Challenge

Wymagania wiekowe Kevin VanDam's Big Bass Challenge

odpowiednia dla każdego wieku

Wii
PS3