Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePC
Okładka Karaoke For Fun: ROCK (PC)
OkładkaKaraoke For Fun: ROCK (PC)

Karaoke For Fun: ROCK PC

Domowe karaoke, w którym śpiewamy największe rockowe hity autorstwa takich zespołów jak Linkin Park, Aerosmith, Hey czy Coma.

Towarzyskie | karaoke | muzyczne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Karaoke For Fun: ROCK Premiera PC

6listopada2009

pudełko PL

6listopada2009

producent: Techland wydawca: Techland wydawca PL: Techland

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Karaoke for Fun: ROCK to gra o tematyce muzycznej, dzięki której stajemy przed możliwością sprawdzenia swoich umiejętności wokalnych. Tym razem w centrum zainteresowania znajdują się największe rockowe hity.

Producent do naszej dyspozycji oddał kilkadziesiąt różnych utworów muzycznych, które podzielono na dwie kategorie. Do pierwszej grupy możemy zaliczyć klasyczne hity od takich wykonawców jak Hey, O.N.A., Aerosmith czy Jon Bon Jovi. Drugą grupę formują z kolei współczesne przeboje autorstwa takich zespołów jak Linkin Park, Red Hot Chili Peppers czy Coma.

Podobnie jak w innych produktach z tego gatunku na ekranie wyświetlany jest tekst piosenki, a gra sukcesywnie podświetla kolejne jego fragmenty, informując tym samym o konieczności ich wyśpiewania. Interesującą nowością jest możliwość dodatkowego pokazywania zapisu fonetycznego tekstu. Funkcję tę przygotowano z myślą o tych graczach, którzy nie znają w wystarczającym stopniu języka angielskiego.

Lista dostępnych trybów zabawy obejmuje między innymi wybór konkretnej piosenki, zezwolenie grze na wylosowanie utworu czy odsłuchiwanie wybranych pozycji. Gra daje nam ponadto możliwość zapisywania naszych występów na standardowej płycie CD. Karaoke for Fun: ROCK cechuje się bardzo niskimi wymaganiami sprzętowymi. Warto dodać, że gra do poprawnego działania nie wymaga komputera, gdyż współpracuje również ze stacjonarnymi odtwarzaczami DVD.

Tryb gry: single / multiplayer  

Wymagania wiekowe Karaoke For Fun: ROCK: Odpowiednia dla każdego wieku.

Karaoke For Fun: ROCK Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 1.5 GHz
  • 512 MB RAM
  • Windows XP/Vista