Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS4
Okładka Just Deal With It! (PS4)

Just Deal With It! PS4

Gra towarzyska stworzona z myślą o mobilnej aplikacji PlayLink. Just Deal With It! stanowi wariację na temat klasycznych karcianek, takich jak Poker, Remik czy Black Jack. Produkcja jest dziełem studia Sony Interactive Entertainment.

Towarzyskie | karciane | multiplayer | na 2 osoby | podzielony/wspólny ekran | Poker | aplikacja PlayLink | tytuły ekskluzywne PlayStation

Sony PlayStation 4
Okładka Just Deal With It! (PS4)

Angielskie napisy

data premiery gry w wersji PS4:

14listopada2018

14listopada2018

PSN

Just Deal With It! jest familijną grą karciana wydaną na konsoli PlayStation 4. Tytuł został stworzony z myślą o mobilnej aplikacji PlayLink, która pozwala zamienić nasz smartfon w kontroler współpracujący z konsolą. Produkcja została zapowiedziana podczas targów E3 2018. Za jej stworzenie odpowiada firma Sony Interactive Entertainment.

Mechanika

Just Deal With It! pozwala nam zagrać w jedną z pięciu klasycznych gier karcianych, takich jak Poker, Blackjack, Crazy Eights, Remik oraz Kierki. Rozgrywka została jednak wzbogacona o dodatkowe opcje, pozwalające na sabotowanie talii przeciwników, a także ich atakowanie – dzięki temu zabawa wiąże się ze znacząco większymi emocjami. Dodatkowo w grze znajdują się specjalne misje zespołowe, które możemy realizować wraz z innymi graczami.

Tryby gry

W Just Deal With It! możemy grać wyłącznie z innymi – za pośrednictwem Internetu lub w ramach lokalnego trybu wieloosobowego. W zabawie może brać udział maksymalnie 10 osób.

Kwestie techniczne

Just Deal With It! posiada dość prostą, trójwymiarową oprawę graficzną, która skupia się na przedstawieniu stołu do gry, a także siedzących wokół niego postaci. Na szczególną uwagę zasługują zabawne projekty tych ostatnich – przypominają one bohaterów filmu animowanego.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / wspólny ekran   / gorące krzesło     Liczba graczy: 2-10  

Gry podobne do Just Deal With It!

Klasyfikacja PEGI Just Deal With It!

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra, która zachęca do uprawiania hazardu lub go uczy.