Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePC
Okładka Josephine: The Math Race (PC)
OkładkaJosephine: The Math Race (PC)

Józefinka: Matematyczny Wyścig PC

Josephine: The Math Race

Józefinka: Matematyczny Wyścig to gra edukacyjna, która w przystępny sposób przybliża dzieciom podstawy matematyki. Gra pozwala rodzicom monitorować postępy swoich pociech w nauce i swobodnie manipulować poziomem trudności zadań.

Logiczne | edukacyjne | dla dzieci

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Józefinka: Matematyczny Wyścig Premiera PC

25maja2012

pudełko PL

25maja2012

producent: KREA Medie wydawca: Pinjata wydawca PL: Cenega S.A.

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Józefinka: Matematyczny Wyścig jest kolejną grą edukacyjną wchodzącą w skład serii o nazwie Pomoce Szkolne. Jest to pozycja skierowana do dzieci we wczesnym wieku szkolnym, które chcą w przystępny i atrakcyjny sposób poznać podstawy matematyki. Autorzy umiejętnie połączyli elementy nauki i zabawy, dzięki czemu dziecko z chęcią odkrywa i przyswaja kolejne wiadomości „królowej nauk”.

W produkcji można zmierzyć się z trzema komputerowymi przeciwnikami, a trzy poziomy trudności umożliwiają dziecku dopasowanie zadań do swoich możliwości. W przypadku problemów w nauce gra mobilizuje do podejmowania kolejnych prób oraz oferuje system pomocy wyjaśniający zaistniałe niejasności.

Józefinkę: Matematyczny Wyścig można też potraktować jako grę familijną, przy której rodzice mogą wspierać swoje pociechy w zdobywaniu wiedzy oraz na bieżąco sprawdzać raporty z postępów dziecka w nauce. Tytuł został w pełni spolonizowany (polskie napisy i dubbing) i jest dostępny w wersji pudełkowej oraz cyfrowej. Rodzice mogą również ustalić dzienny limit czasu gry.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Józefinka: Matematyczny Wyścig cena w dniu premiery: 34,99 PLN

Klasyfikacja PEGI Józefinka: Matematyczny Wyścig

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.