Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka Jazz Jackrabbit 2: The Christmas Chronicles (PC)

Jazz Jackrabbit 2: Zimowe Przygody PC

Jazz Jackrabbit 2: The Christmas Chronicles

Specjalna zimowa edycja popularnej dwuwymiarowej platformówki osadzonej w kreskówkowych klimatach. Tym razem śledzimy przygody trójki wesołych króliczków, Jazz'a, Spazz'a oraz ich siostry Lorii w pełnej śniegu i lodu krainie.

To jest dodatek do gry Jazz Jackrabbit 2: The Secret Files.

Zręcznościowe

PC Windows
Okładka Jazz Jackrabbit 2: The Christmas Chronicles (PC)

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

20listopada1998

20listopada1998

pudełko PL

Specjalna zimowa edycja niezwykle popularnej platformówki. Tym razem spotykamy naszych bohaterów, czyli króliki Jazz'a, Spazz'a i Lori w zimowej krainie pełnej białego puchu i lodu. Jazz Jackrabbit 2 to już klasyka gier platformowych, a Zimowe Przygody, to wiele zupełnie nowych poziomów pełnych niezwykle dynamicznej akcji, świetnych animacji i mnóstwa humoru w bożonarodzeniowej atmosferze.

Oprócz wersji dla jednego gracza, Jazz zawiera też opcje pozwalające grać kilku osobom jednocześnie zarówno w wersji z podzielonym ekranem, jak i poprzez sieć lokalną oraz Internet, w kilku rodzajach współzawodnictwa: współdziałania, bitwy, wyścigu, polowania czy przejmowania obozu wroga.

Do Zimowych Przygód dołączony jest edytor poziomów gry wraz z tłumaczeniem dokumentacji dotyczącej jego obsługi, pozwalający użytkownikom stworzyć wiele ciekawych i, co najważniejsze, własnych etapów gry. Gra została wydana w całości po polsku.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 1 - 4  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 8,5 / 10 na podstawie 557 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 50 PLN

Gry podobne do Jazz Jackrabbit 2: Zimowe Przygody

Wymagania wiekowe Jazz Jackrabbit 2: The Christmas Chronicles

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Jazz Jackrabbit 2: Zimowe Przygody

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 166MHz
  • 16MB RAM
Serio wróć: Jazz Jackrabbit
Serio wróć: Jazz Jackrabbit

wiadomość26 sierpnia 2014

Pamiętacie jeszcze o grze Jazz Jackrabbit? Wyobraźcie sobie, że Epic Games, kojarzone obecnie z gatunkiem pełnokrwistych shooterów, pełnych mięsa tak tego wychodzącego z ust bohaterów, jak i z trzewi ich wrogów, kiedy rozpruje się ich za pomocą piły mechanicznej, niegdyś parało się tworzeniem sympatycznych platformówek, w których główną rolę odgrywał zając.

Szykuje się powrót serii Jazz Jackrabbit?

wiadomość17 grudnia 2010

Firma Epic Games udostępniła nową wersję Unreal Development Kit (UDK), czyli narzędzi korzystających ze specjalnej wersji silnika Unreal Engine 3. Całość obsługuje od tej pory system operacyjny iOS, dzięki czemu domorośli deweloperzy mogą tworzyć gry na urządzenia firmy Apple. Naszą największą uwagę zwraca jednak treningowy projekt o jakże znajomej nazwie Jazz Jackrabbit.