Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPC
Okładka Jade Dynasty (PC)
OkładkaJade Dynasty (PC)

Jade Dynasty PC

Darmowa produkcja MMORPG skupiająca się na sztukach walki. Gra osadzona jest w klimatach azjatyckiego fantasy, a gracze wcielają się w wojowników jednej z trzech zwaśnionych frakcji. Całość oparto na modelu darmowym z mikropłatnościami.

RPG | zagraj za darmo | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Jade Dynasty Premiera PC

26maja2009

producent: Perfect World Entertainment wydawca: Perfect World Entertainment Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Jade Dynasty

World of Warcraft

Aion

Guild Wars

Jade Dynasty to produkcja z gatunku MMORPG nie wymagająca opłacania miesięcznego abonamentu. Gra jest angielską wersją tytułu wydanego wcześniej w Azji, znanego pod nazwą Zhu Xian i opartego na internetowej powieści. Za przeniesienie jednej z popularniejszych Chińskich gier MMO na rynki ogólnoświatowe odpowiada studio Perfect World Entertainment (znane z Perfect World).

Gra posiada standardowe cechy większości gier MMO, czyli duży otwarty świat i ciekawy system prowadzenia potyczek, skupiający się na mistycznych sztukach walki. Dzieło odznacza się wieloma ciekawostkami, nieobecnymi w innych, darmowych produkcjach. Postacie w Jade Dynasty zostały pozbawione jakichkolwiek klas, dzięki czemu każdy gracz może wykreować własny styl i skupić się na pożądanych zdolnościach. Autorzy przygotowali wiele rozbudowanych zadań, widowiskowych umiejętności i potężnych przedmiotów.

Ważnymi kwestiami w Jade Dynasty są fabuła oraz wybory pomiędzy dobrem i złem. Graopowiada bowiem o konflikcie trzech zwaśnionych frakcji. Pierwsza z nich, reprezentująca dobro, to Jadeon, czyli zakon buddyjski wykorzystujący swoje umiejętności do leczenia. Po przeciwnej stronie znajduje się natomiast zła rasa Modo, przypominająca wampiry i szkoląca zabójców. Trzecią grupą jest Vim, czyli organizacja próbująca dopiąć swego bez względu na środki.

W odróżnieniu od płatnych tytułów MMO Jade Dynasty oferuje całkowity dostęp do świata gry za darmo. W zamian pojawia się system mikro-płatności. Wirtualna waluta, którą gracze mogą zarabiać, wydawać i wymieniać w grze, pozwala na ulepszanie poszczególnych elementów asortymentu. Sklep oferuje również przedmioty wpływające na możliwości bohaterów, np. tymczasowo zwiększające statystyki. Oprócz tego gracze mogą dokupić dodatkowe miejsce w skrzyni, wierzchowce, prezenty dla innych uczestników zabawy oraz zmienić wygląd postaci.

Oprawa audiowizualna produktu plasuje się na dość wysokim poziomie. Autorzy wykreowali ciekawe lokacje i postacie. Szczególną uwagę poświęcono widowiskowym potyczkom.

Tryb gry: massive online multiplayer  

Ocena użytkowników: 7,9 / 10 na podstawie 108 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.0 / 10 na podstawie 29 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Jade Dynasty: Odpowiednia dla każdego wieku.

Jade Dynasty Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 1.5 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 64 MB
  • 4 GB HDD
  • Windows 98/Me/2000/XP/Vista/7