Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcji3DS
Okładka IronFall: Invasion (3DS)
OkładkaIronFall: Invasion (3DS)

IronFall: Invasion 3DS

Trzeciosobowa strzelanka przeznaczona na konsolę przenośną Nintendo 3DS. IronFall: Invasion jest dziełem twórców DRIV3R, Stuntman oraz Cop The Recruit. Akcja tej produkcji rozgrywa się w przyszłości.

Akcji | TPP | science fiction | TPS | strzelanki | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

IronFall: Invasion Premiera 3DS

19lutego2015

producent: VD-dev wydawca: VD-dev Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

IronFall: Invasion to trzeciosobowa strzelanka przeznaczona na handhelda 3DS. Za produkcję odpowiada studio VD-dev, znane użytkownikom kieszonsolek Nintendo z takich gier jak DRIV3R, Stuntman czy też Cop The Recruit. Tym razem deweloper postanowił stworzyć projekt, który można śmiało określić mianem ugrzecznionego Gears of War. Akcja rozgrywa się bowiem w przyszłości, a gracze przejmują kontrolę nad świetnie wyszkolonymi żołnierzami, walczącymi z wrogami.

Rozgrywka w znacznym stopniu nawiązuje do słynnej serii strzelanek stworzonej przez zespół Epic Games. Postacie poruszają się nieco szybciej niż w GoW-ie, ale ekipa VD-dev wykorzystała bliźniaczy mechanizm zabawy, polegający na częstym używaniu systemu osłon. W czasie walki władamy różnymi broniami – od pistoletów, przez karabiny, aż po snajperki. Co ciekawe, podczas przeładowywania magazynku, można przyśpieszyć tę czynność, wciskając w odpowiednim momencie dany przycisk – podobnie jak w przywołanej wcześniej produkcji studia Epic.

Zabawa w IronFall: Invasion odbywa się zarówno w singlu, jak i w multiplayrze (lokalny i przez Internet) dla maksymalnie sześciu osób. Wszystko to uzupełniane jest przez wysokiej jakości oprawę graficzną, doskonale wykorzystującą moc 3DS-a.

Produkcja została przystosowana do działania z kieszonsolką New 3DS, posiadającą m.in. dodatkową gałkę analogową. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by bawić się tą grą także na starszych modelach handhelda, przy czym sterowanie w tym przypadku jest nieco mniej intuicyjne.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 1-6  

Klasyfikacja PEGI IronFall: Invasion

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

IronFall: Invasion Wymagania sprzętowe

Nintendo 3DS

Nintendo 3DS

  • Wykorzystuje:
  • Nintendo eShop