Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Iron Storm (PC)
OkładkaIron Storm (PC)

Iron Storm PC

Armored Storm

Przygotowana przez chińsko-amerykański duet Mokylin Group/Mote Games sieciowa gra akcji z pojazdami pancernymi w roli głównej, odtwarzająca wszystkie najważniejsze konflikty zbrojne od czasów II wojny światowej do dnia dzisiejszego.

Akcji | II wojna światowa | czołgi | samoloty | współczesne konflikty | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Iron Storm Premiera PC

anulowana

producent: Mokylin Group Strona oficjalna

inny językinny język

Iron Storm jest grą MMO, osadzoną w realiach konfliktów zbrojnych z czasów II wojny światowej oraz 70 lat powojennych. Gra została opracowana przez chińskie studio Mokylin Group we współpracy z amerykańskim deweloperem Mote Games.

Ambicją twórców było realistyczne odtworzenie klasycznych pól bitew – zarówno tych z okresu II wojny światowej (lata 1939-45), jak i następujących 70 lat historii, aż do dnia dzisiejszego. W Iron Storm nie poprowadzimy jednak do boju oddziałów piechoty. Zamiast tego do naszej dyspozycji oddano szereg pojazdów zmechanizowanych, tj. czołgów, wozów pancernych, myśliwców, bombowców czy helikopterów.

Autorzy ze szczególną pieczołowitością odtworzyli najbardziej ikoniczne jednostki naziemne i latające z ostatnich kilkudziesięciu lat historii współczesnej wojskowości. Różne rodzaje jednostek, wykorzystywane w różnych czasach, wymuszają na graczach stosowanie odmiennych i unikalnych strategii walki. Wszystko to w toku epickich potyczek, rozgrywających się na sporej wielkości mapach i pozwalających na jednoczesną rywalizację nawet do 72 graczy.

Iron Storm wypełnia swoistą lukę w gatunku wojennych MMO, znajdując punkt wspólny pomiędzy World of Tanks a World of Warplanes. Produkcja Mokylin Group jako pierwsza - obok popularnego War Thunder - umożliwia jednoczesną rywalizację czołgów i samolotów na jednej, wspólnej mapie. Dodatkowym atutem gry jest wysokiej jakości oprawa graficzna, uzyskana dzięki wykorzystaniu trzeciej generacji silnika Unreal Engine.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: max 72  

Oczekiwania czytelników: 8.1 / 10 na podstawie 22 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Iron Storm: Odpowiednia dla każdego wieku.