Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePS1
Okładka International Track & Field 2 (PS1)
OkładkaInternational Track & Field 2 (PS1)

International Track & Field 2 PS1

Zręcznościowa gra sportowa, w której posiadacze konsoli mogą rywalizować w kilkunastu dyscyplinach olimpijskich. Zmagania oparte są na prostej mechanice wciskania przycisków w odpowiednim tempie lub czasie.

Sportowe | olimpiady | sporty letnie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

International Track & Field 2 Premiera PS1

30listopada1999

producent: Konami wydawca: Konami

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do International Track & Field 2

International Track & Field

CTR: Crash Team Racing

Micro Maniacs

Kolejna odsłona serii zręcznościowych sportówek spod znaku Track & Field autorstwa Konami. Ponownie gracze mogą sprawdzić swój refleks i wytrzymałość palców w szeregu konkurencji olimpijskich. Nowością w tej edycji są dyscypliny wymagające wykonywania konkretnych czynności w danym czasie.

Mechanika

Producenci przygotowali jedenaście konkurencji, w których mogą rywalizować posiadacze konsoli. Wśród nich znalazły się bieg na 100 metrów, kajakarstwo, sprint kolarski, rzuty młotem i oszczepem, wyścig pływacki w stylu dowolnym, jazda konna czy podnoszenie ciężarów. Większość zmagań polega na jak najszybszym wciskaniu wskazanych przycisków.

Nowinką w International Track & Field 2 są dyscypliny, w których rywalizacja polega na wykonywaniu prezentowanych na ekranie komend w określonym czasie. W taki sposób użytkownicy PS1 walczą o medale m.in. w podnoszeniu ciężarów i skokach z trampoliny. Producenci z Konami dodali też możliwość ryzykownego zakończenia zmagań w danej konkurencji. W przypadku dobrego wykonania takiej akcji, kierowany przez gracza zawodnik może zyskać kilka metrów lub milisekund w wyścigu poprzez wychylenie ciała. Złe użycie wiąże się jednak z upadkiem sportowca i tym samym porażką.

Kwestie techniczne

International Track & Field 2 przedstawia zmagania w 3D, starając się jak najwierniej symulować otoczkę towarzyszącą rywalizacji o olimpijskie medale. Produkcja najlepiej sprawdza się w zabawie wieloosobowej, w której uczestniczyć może nawet do czterech osób, dzięki wykorzystaniu multitapa.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Wymagania wiekowe International Track & Field 2: Odpowiednia dla każdego wieku.