Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjeNDS
Okładka Imagine Movie Star (NDS)
OkładkaImagine Movie Star (NDS)

Imagine Movie Star NDS

Gra przeznaczona dla młodszych odbiorców pozwalajaca wcielić się w rolę hollywoodkiej gwiazdy. Przejmujemy kontrolę zarówno nad życiem prywatnym jak i zawodowym aktorki.

Symulacje | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Imagine Movie Star Premiera NDS

18listopada2008

producent: Ubisoft wydawca: Ubisoft Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Imagine Movie Star

Elite Beat Agents

Guitar Hero: On Tour

Imagine Rock Star

Imagine Movie Star należy do niezwykle popularnej serii Imagine autorstwa Ubisoftu skierowanej głównie do dziewczynek w wieku od 8 do 12 lat. Kolejne jej odsłony pozwalały nam wcielić się w osoby wykonujące różne zawody - mogliśmy już zostać między innymi projektantem mody, opiekunką do dzieci, weterynarzem i nauczycielem, teraz natomiast mamy okazję przekonać się jak to jest być prawdziwą hollywoodzką gwiazdą.

W Imagine Movie Star przedstawione zostały różne aspekty życia sławnych ludzi. Jesteśmy więc zapraszani na prestiżowe przyjęcia, przyjaźnimy się i umawiamy na randki z aktorami, nosimy markowe ubrania, włóczymy się po nocnych klubach i pozujemy dziennikarzom do zdjęć. Oprócz przyjemności musimy również zadbać o swoją karierą i utrzymaniem statusu gwiazdy filmów klasy A. Spośród kilku proponowanych scenariuszy wybieramy najciekawszy i jednocześnie najlepiej pasujący do naszej osobowości, warto wybór ten dobrze przemyśleć jeżeli chcemy uzyskać pozytywne opinie krytyków.

W trakcie zabawy korzystamy z pomocy stylistów, kosmetyczek, fryzjerów i agentów, stopniowo odblokowując dostęp do coraz lepszych specjalistów, możemy nawet zmienić swojego menadżera jeśli uznamy, że obecny nie sprawdza się zbyt dobrze w swojej roli. Zresztą granie w filmach nie jest jedyną okazją do zdobycia większego rozgłosu - także tworzenie własnych linii kosmetyków i ubrań, które z czasem wylądują w znanych magazynach o modzie przyczyni się do zwiększenia liczby członków naszego fanclubu. Zarobione pieniądze wydajemy na zakup kosztownych elementów wyposażenia domu nadając mu w ten sposób wyrazisty charakter.

Różne sytuacje i formy aktywności, takie jak na przykład taniec, pozowanie do zdjęć, projektowanie odzieży, czy wywiady zostały zrealizowane w formie mini-gier wykorzystujących dotykowy ekran konsoli. Jeśli jednak nie będziemy mogli sobie z nimi poradzić możemy wybrać niższy z dwóch dostępnych poziomów trudności. Grafika w Imagine Movie Star jest dosyć prosta, ale bardzo kolorowa, na plus można zaliczyć możliwość dostosowania wyglądu (figurę, kolor skóry, oczu, włosów, fryzurę) prowadzonej postaci do naszych potrzeb.

Klasyfikacja PEGI Imagine Movie Star

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.