Komentarze do gry: Epoka lodowcowa: Szalona przygoda Scrata

Forum Gry Zręcznościowe
Dodaj komentarz
18.11.2019 21:13
1
odpowiedz
ErzaScarlet
36
Centurion
7.5
PC

Gierka jest bardzo fajna aż dziw że takie małe zainteresowanie jest tą grą.

01.12.2019 11:10
2
odpowiedz
Muzyk
1
Junior

Brak zainteresowania jest oczywisty , wynika z braku spolszczenia gry. Jak można polskim dzieciom zaproponować grę bez języka polskiego ???

24.06.2020 22:02
👍
3
odpowiedz
GeDo
92
Konsul
8.5
PC

Bardzo przyjemna platformówka osadzona w swiecie znanym z filmów animowanych Epoka Lodowcowa gdzie kierujemy poczynaniami zabawnej wiewiórki szablozebnej o imieniu Scrat.Gra posiada ładna kolorową grafike,intuicyjne sterowanie a stopien trudnosci jest niski.Etapy są bardzo ciekawe i zroznicowane,zwłaszcza poziomy w dzungli,uktytej w jaskini cieszą oko.W grze głównie skaczemy po platformach,rozwiązujemy proste łamigłówki i okazjonalnie walczymy .Do zdobycia czeka kilka umiejetnosci które otwieraja wczesniej niedostepne miejsca.W grze praktycznie nie ma ciezkich /frustrujacych momentów.Zawsze wiadomo dokad isc i co zrobic(gra podpowiada nam kiedy mozemy uzyc umiejętnosci).Tytuł skierowany jest głównie dla młodszych graczy ale i starsi fani platformówek powinni sie dobrze bawic.Gra jest po angielsku ale ilosc tekstu jest znikoma i gre mozna spokojnie ukonczyc bez znajomosci języka obcego.Polecam

post wyedytowany przez GeDo 2020-06-24 22:11:50
15.06.2023 21:52
CaptainGąsior
😜
4
odpowiedz
CaptainGąsior
26
Centurion

Młodszy brat mojej wspaniałej dziewczyny jest zadowolony, więc polecam pokazywać tę grę dzieciom.

15.06.2023 21:53
Admin
5
odpowiedz
2 odpowiedzi
Admin
289
Administrator Forum

GRY-Online.plAdmin forum

Epoka lodowcowa: Szalona przygoda Scrata - recenzje graczy

11.05.2024 16:41
Bydlaq1516
5.1
Bydlaq1516
2
Centurion
7.5
PS5

Produkcja na podstawie znanej serii filmów, która skierowana jest raczej do młodszych, ale nieco starszy również może się w niej nieźle bawić. Poziomy są dobrze przemyślane i różnorodne. Twórcy urozmaicają nam przygodę wprowadzając co jakiś czas nowe umiejętności, przez co gra się nie nudzi. Zawiódł mnie jedynie poziom trudności i naprawdę bardzo prymitywna momentami męcząca walka z grubsza tymi samymi wrogami. Jeśli podeszła nam Epoka Lodowcowa to ta zręcznościówka może być ciekawym doświadczeniem.

14.05.2025 13:36
Hinatka
5.2
Hinatka
1
Chorąży
8.0
PS4

Świetna platformówka. Przyjemnie spędzony czas. Gra idealna dla początkujących, ponieważ nie musimy martwić się o ilość żyć. Gra wybacza wiele błędów i daje dużo radości. Trofea też są wyszukane i warto o nie powalczyć. Każdy rozdział pokazuje inną krainę, dzięki czemu nie czujemy monotonii. Polecam!

Forum Forum Gry Zręcznościowe
Dodaj komentarz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl