Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePC
Okładka Hugo: The Secrets of the Forest (PC)

Hugo: Magiczny Napój PC

Hugo: The Secrets of the Forest

Magiczny Napój to gra pomagająca w nauce biologii. Składa się z ośmiu minigier, które trzeba ukończyć wszystkieby aby odwrócić zaklęcie czarownicy Scylli rzucone na nieostrożne dzieci.

Logiczne | edukacyjne

PC Windows
Okładka Hugo: The Secrets of the Forest (PC)

producent: ITE Media APS

wydawca: ITE Media APS

wydawca PL: Cenega S.A.

Pomoc techniczna

Polskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

16lipca2002

16lipca2002

pudełko PL

Magiczny Napój to gra pomagająca w nauce biologii. Składa się z ośmiu minigier - by odwrócić zaklęcie Scylli, trzeba ukończyć je wszystkie. Będziemy musieli pomóc kijance zmienić się w żabę, pozbierać zwierzęce szkielety, wybudować mrowisko i za pomocą karate zwalczać wirusy. Trzeba także pomóc zwierzętom znaleźć właściwy pokarm, nałapać much dla jaskółki, tworzyć łańcuchy pokarmowe i odnaleźć zwierzęta ukryte na dnie morza.

Podczas szkolnej wycieczki przyrodniczej uczniowie zawędrowali odrobinę za blisko domu czarownicy Scylli. Wiedźma zajęta jest zbieraniem składników zaklęć i eliksirów, które zamierza zaprezentować na Dorocznym Kongresie Czarownic. Kiedy okazuje się, że jedno z dzieci zebrało resztkę niezwykle rzadkich grzybów, wpada w furię i zamienia całą klasę w kamień. Wszystko to widzi ukryta w krzakach mała Rut, która przy okazji znajduje leżący na ziemi stary zwój pokryty tajemniczymi symbolami. Zaprzyjaźniony jeż pomaga go jej odczytać. Okazuje się, że znalazła przepis na magiczny napój, który odwróci zaklęcie Scylli. Teraz trzeba pomóc Rut i jej przyjacielowi zebrać wszystkie składniki napoju, by uwolnić zaczarowane dzieci.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena gry 8.0 / 10 na podstawie 41 ocen czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 79 PLN

Wymagania wiekowe Hugo: The Secrets of the Forest

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Hugo: Magiczny Napój

PC Windows

Rekomendowane: Pentium 166MHz, 32MB RAM