Wyszukiwarka gier
Hugo: Czarodziejskie Zwierciadło

Hugo: Czarodziejskie Zwierciadło

PCNintendo

Hugo: The Evil Mirror

po premierze

Data wydania: 2 maja 2002

Zręcznościowe, Singleplayer

Hugo: Czarodziejskie Zwierciadło to stworzona z myślą o najmłodszych gra zręcznościowa, wyprodukowana i wydana przez firmę ITE Media APS. Tytułowy bohater - sympatyczny troll zostaje uwięziony w zwierciadle złej czarownicy Scylli. Gracz ma za zadanie pomóc mu wydostać się z niewoli i bezpiecznie wrócić do domu.

6.8

Gracze

Wszystkie Oceny
Oceń
PC Windows

PC Windows

30 listopada 2003

Polskie napisy i dialogi.

Game Boy Advance

Game Boy Advance

2 maja 2002

Angielskie napisy i dialogi.

Statystyki graczy z Moje Gry

25graczy grało w tę grę.

12graczy ukończyło tę grę.

11 graczy dodało tę grę do Ulubionych.

Oceny i Recenzje

Hugo: Czarodziejskie Zwierciadło to kolejna odsłona programu przeznaczonego dla młodych użytkowników komputerów, którego znakiem rozpoznawczym jest wesoły troll o imieniu Hugo. Tym razem nasz bohater ma nie lada kłopoty – zła czarownica Scylla oraz jej wierny towarzysz Don Kroko postanowili zakłócić spokój i szczęście rodziny sympatycznych trolli – Huga i jego żony Hugoliny. Pewnego dnia pojawiają się w domu tytułowego bohatera i za pomocą magicznego zaklęcia wciągają go do środka lustra, po czym Scylla rozbija owe zwierciadło, a jego kawałki rozrzuca po całym lesie.

Oczywiście zadaniem gracza jest odnalezienie wszystkich, trzech części magicznego lustra i ocalenie w ten sposób Huga. Aby tego dokonać, młody użytkownik będzie przemierzał trzy odrębne światy, z których każdy chroniony jest przez groźnych strażników. Gra oferuje wartką akcję, wiele niespodzianek, sześćdziesiąt poziomów do przejścia oraz trzy poziomy trudności do wyboru.

Czytaj więcej

Gry z serii

Hugo: Czarodziejskie Zwierciadło
Hugo: Czarodziejskie Zwierciadło
Hugo: Czarodziejskie Zwierciadło

25GIER

Gry z serii Hugo

Gry z serii Hugo

Publicystyka

Wymagania sprzętowe

Wymagania sprzętowe gry Hugo: Czarodziejskie Zwierciadło:

PC Windows

PC / Windows

Rekomendowane wymagania sprzętowe:
Pentium 166 MHz, 16 MB RAM, karta graficzna zgodna z DirectX, Windows 9x/ME/2000/XP.

Oceny gry

Średnie Oceny:

6.8

Ocena Graczy

Średnia z 281 ocen gry wystawionych przez użytkowników i graczy z GRYOnline.pl.

Oceń Grę

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl