Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweGBAPC
Okładka Hugo: The Evil Mirror (GBA)

Hugo: The Evil Mirror

Hugo: Czarodziejskie Zwierciadło

Hugo: Czarodziejskie Zwierciadło to stworzona z myślą o najmłodszych gra zręcznościowa, wyprodukowana i wydana przez firmę ITE Media APS. Tytułowy bohater - sympatyczny troll zostaje uwięziony w zwierciadle złej czarownicy Scylli.

Zręcznościowe

Okładka Hugo: The Evil Mirror (GBA)

data premiery gry:

2maj2002

GBA

30lis2003

PC

Hugo: Czarodziejskie Zwierciadło to kolejna odsłona programu przeznaczonego dla młodych użytkowników komputerów, którego znakiem rozpoznawczym jest wesoły troll o imieniu Hugo. Tym razem nasz bohater ma nie lada kłopoty – zła czarownica Scylla oraz jej wierny towarzysz Don Kroko postanowili zakłócić spokój i szczęście rodziny sympatycznych trolli – Huga i jego żony Hugoliny. Pewnego dnia pojawiają się w domu tytułowego bohatera i za pomocą magicznego zaklęcia wciągają go do środka lustra, po czym Scylla rozbija owe zwierciadło, a jego kawałki rozrzuca po całym lesie.

Oczywiście zadaniem gracza jest odnalezienie wszystkich, trzech części magicznego lustra i ocalenie w ten sposób Huga. Aby tego dokonać, młody użytkownik będzie przemierzał trzy odrębne światy, z których każdy chroniony jest przez groźnych strażników. Gra oferuje wartką akcję, wiele niespodzianek, sześćdziesiąt poziomów do przejścia oraz trzy poziomy trudności do wyboru.

Program jest przeznaczony dla graczy powyżej szóstego roku życia i cechuje go bezkrwawa rozgrywka, a całość zmagań dopełnia niezwykle kolorowa, ładna grafika.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 6,8 / 10 na podstawie 255 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Hugo: The Evil Mirror

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Hugo: Czarodziejskie Zwierciadło

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane: Pentium 166 MHz, 16 MB RAM, karta graficzna zgodna z DirectX, Windows 9x/ME/2000/XP
PC
GBA