Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka Hugo and the Animals of the Ocean (PC)

Hugo: Tajemnice Oceanu PC

Hugo and the Animals of the Ocean

Kolejny tytuł z popularnej w naszym kraju serii gier familijnych opowiadających o przygodach trolla Hugo. Tym razem nasz bohater zainspirowany dziennikiem swojego starego dziadka, kapitana Bardzobrodatego, postanawia wyruszyć w podmorskie głębiny.

Zręcznościowe

PC Windows
Okładka Hugo and the Animals of the Ocean (PC)

producent: ITE Media APS

wydawca: ITE Media APS

wydawca PL: Cenega S.A.

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

22listopada2002

22listopada2002

pudełko PL

Kolejny tytuł z popularnej w naszym kraju serii gier familijnych opowiadających o przygodach trolla Hugo. Tym razem nasz bohater zainspirowany dziennikiem swojego starego dziadka, kapitana Bardzobrodatego, postanawia wyruszyć w podmorskie głębiny. Jego dziadek opisał w dzienniku, jak to żeglował przez siedem mórz, wioząc na pokładzie swego statku bezcenny skarb. W drodze do domu został zaatakowany przez swego odwiecznego wroga, kapitana Mackę i jego bandę nieustraszonych piratów. Statek, niestety, utonął, zaś kapitan Bardzobrodaty i jego załoga odpłynęli szalupą, pozostawiając bezcenny skarb na dnie morza. Teraz Hugo postanawia skorzystać ze swej łodzi podwodnej i odnaleźć skarb dziadka. Odwieczny wróg dziadka Bardzobrodatego, kapitan Macka, narysował mapę wskazującą drogę do skarbu i podzielił ją na cztery części – jedną zatrzymał sam, a pozostałe rozdał trzem najbardziej zaufanym piratom. Zadaniem gracza jest pomóc Hugo tak, aby mały Troll odnalazł wszystkie części mapy i odzyskał skarb, który prawnie należy do jego rodziny.

  • Gra edukacyjna, która bawi i uczy dzieci w wieku od 6 do 12 lat.
  • Cztery strefy klimatyczne w których poszukujemy kawałków mapy, tj. strefa arktyczna, umiarkowana, subtropikalna i tropikalna.
  • Misje polegające na karmieniu ośmiornic i lwów morskich, a także - unikaniu żarłocznych rekinów i straszliwych węży morskich.
  • Dodatkowo na płycie z grą znajduje się interaktywna encyklopedia, omawiająca wody wszystkich czterech stref klimatycznych z komentarzami oraz obrazkami ponad 40 zwierząt występujących w grze.
  • Dodatkowe gry „Dyscypliny sportowe” - uczestniczą w nich różne morskie zwierzaki, współzawodnicząc między sobą pod względem szybkości, wagi, umiejętności nurkowania czy składania jaj.
  • Na płycie z grą znajdują się cztery wygaszacze ekranu ze zwierzętami z morskich głębin.
Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 8 / 10 na podstawie 88 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 79,90 PLN

Wymagania wiekowe Hugo and the Animals of the Ocean

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Hugo: Tajemnice Oceanu

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 166MHz
  • 16MB RAM