Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePC
Okładka Hoyle Card Games 2012 (PC)
OkładkaHoyle Card Games 2012 (PC)

Hoyle Card Games 2012 PC

Hoyle Card Games 2012 to kompilacja popularnych gier karcianych w wirtualnym wydaniu. Tytuł wyprodukowany został przez firmę Encore Software.

Towarzyskie | 2D | karciane

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Hoyle Card Games 2012 Premiera PC

8lipca2011

producent: Encore Software Inc. wydawca: Encore Software Inc.

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Hoyle Card Games 2012

Brydż 99

Poker Simulator

Bridge Baron 22

Hoyle Card Games 2012 jest kolejną odsłoną cyklu zapoczątkowanego w 2000 roku na konsoli Game Boy Advance. Produkcja adresowana jest do osób, które chciałyby podnieść swoje umiejętności w popularnych grach karcianych, bądź nauczyć się ich zasad.

Gracze mają okazję spróbować swoich sił w ponad 150 grach karcianych – począwszy od nieśmiertelnej wojny, poprzez poker, kribrydż, piki czy ecarte, aż po pasjans w 45 odmianach. Co istotne, wszystkie gry odtworzone zostały zgodnie z ich oficjalnymi regułami, z którymi zapoznać się można w dołączonej instrukcji.

W trybie jednoosobowym Hoyle Card Games 2012 pozwala zmierzyć się z 25 oponentami kontrolowanymi przez komputerową sztuczną inteligencję. Każdy z przeciwników odznacza się innymi cechami osobowości, co wpływa również na jego styl gry. Gracz ma możliwość indywidualizacji wyglądu swojej postaci, a także wyboru wzoru kart i otoczenia. Twórcy przygotowali również opcję gry multiplayer za pośrednictwem sieci Internet, w tym rozgrywania turniejów ze znajomymi.

Oprawa wizualna Hoyle Card Games 2012 bazuje na prostej, choć estetycznie wykonanej grafice 2D. Intuicyjnie prosty system sterowania oraz czytelne wzory kart pozwalają na bezproblemową grę także graczom w zaawansowanym wieku.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Wymagania wiekowe Hoyle Card Games 2012: Odpowiednia dla każdego wieku.