Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiiOSAND
Okładka Hot Wheels: Race Off (iOS)

Hot Wheels: Race Off

Hybryda gry zręcznościowej i samochodowej, opracowana przez studio Hutch Games. Akcja prezentowana jest w perspektywie bocznej, a gracz zasiada za sterami ponad dwudziestu pojazdów (od muscle carów, przez terenówki i futurystyczne auta wyścigowe, aż po lekkie buggy).

Wyścigi | samochodowe | zagraj za darmo | elementy zręcznościowe

Okładka Hot Wheels: Race Off (iOS)

data premiery gry:

13paź2016

AND

22paź2016

iOS

Hot Wheels: Race Off to hybryda zręcznościówki i gry samochodowej, opracowana przez studio Hutch Games. Produkcja trafiła między innymi na mobilny system AND i iOS, gdzie dystrybuowana jest w modelu darmowym z mikropłatnościami.

Mechanika

W Hot Wheels: Race Off akcja prezentowana jest w perspektywie bocznej. Gracz zasiada za sterami ponad dwudziestu pojazdów (tytułowych Hot Wheels), a zabawa sprowadza się do przejechania wyznaczonej trasy w możliwie najbardziej efektownym stylu. Tytuł może pochwalić się ponad czterdziestoma zróżnicowanymi torami, na których roi się od przeszkód, ramp i skoczni – znajdując się w powietrzu możemy wykonywać rozmaite triki (od backflipa, aż po wheelie i endo), starając się uzyskać przewagę punktową nad oponentami.

W miarę czynionych postępów otrzymujemy dostęp nie tylko do nowych samochodów (garaż obejmuje klasyczne muscle cary, terenówki, futurystyczne auta wyścigowe oraz lekkie buggy), lecz także do różnorodnych ulepszeń, w które możemy się zaopatrzyć płacąc zarówno wirtualną, jak i realną gotówką.

Tryby gry

Hot Wheels: Race Off na platformie AND i iOS oferuje tryby gry opracowane z myślą o zabawie w pojedynkę oraz warianty oparte na rywalizacji z innymi graczami. W przypadku multiplayerowej rozgrywki wymagane jest jednak połączenie z Internetem.

Kwestie techniczne

Hot Wheels: Race Off charakteryzuje się przyzwoitej jakości, trójwymiarową oprawą graficzną. Na uwagę zasługuje zaawansowany model uszkodzeń – „kasacja” samochodu wiąże się z efektowną animacją, podczas której maszyna rozpada się na drobne kawałki. Całości dopełnia szybki i dynamiczny soundtrack towarzyszący zmaganiom.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 1-2  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Gry podobne do Hot Wheels: Race Off

Wymagania wiekowe Hot Wheels: Race Off

odpowiednia dla każdego wieku

AND
iOS