Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka Hot Wheels Jetz (PC)

Hot Wheels Jetz PC

Hot Wheels Jetz to zręcznościowa gra lotnicza, w której pilotujemy miniaturowe wersje nowoczesnych myśliwców bojowych. Teren akcji jest wnętrze zwykłego amerykańskiego domu. Dlatego powietrzne bitwy toczymy m.in. w jadalni, sypialni czy też garażu.

Zręcznościowe

PC Windows
Okładka Hot Wheels Jetz (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

8października2001

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Hot Wheels Jetz wykorzystuje ten sam pomysł co gra Airfix Dogfighter. Jednak tym razem zamiast miniaturek samolotów z okresu II Wojny Światowej, mamy do czynienia z modelami bardziej współczesnych myśliwców, wyposażonych w najnowsze wojskowe cudeńka takie jak: samonaprowadzające się na cel rakiety, szybkostrzelne działka, wydajne dopalacze pozwalające samolotom poruszać się z dużymi prędkościami oraz powietrzne hamulce umożliwiające zatrzymanie się praktycznie w miejscu.

Do wyboru mamy siedem samolotów, wzorowanych na oryginalnych modelach firmy Hot Wheel Jetz. Podczas walki otrzymujemy szczegółowe informacje o trafieniach, ilości pocisków, uszkodzeniach itp. W sumie do wykonania jest dziesięć misji rozrzuconych po różnych pomieszczeniach typowego domu np. w jadalni, sypialni czy też garażu.

Całość wykonana została z wykorzystaniem grafiki 3D, co pozwoliło na dokładne oddanie szczegółów otoczenia (czyli tak na prawdę wyposażenia domu, po którym dane nam jest latać).

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Gry podobne do Hot Wheels Jetz

Klasyfikacja PEGI Hot Wheels Jetz

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Hot Wheels Jetz

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium II 300MHz
  • 64MB RAM
  • akcelerator 3D + wykorzystuje joystick