Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka Honey Bee (PC)
OkładkaHoney Bee (PC)

Pszczółka Ula PC

Honey Bee

Pszczółka Ula to trójwymiarowa gra zręcznościowa, w której dzieci mogą się wcielić w rolę pracowitej, tytułowej bohaterki. Każdego poranka Ula ma za zadanie nazbierać określoną ilość pyłku kwiatowego, w tym celu zabiera swoje wiaderko i leci na łąkę.

Zręcznościowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Pszczółka Ula Premiera PC

15stycznia2006

pudełko PL

15stycznia2006

producent: FreeMind wydawca: Play-publishing wydawca PL: Play-publishing Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Pszczółka Ula to trójwymiarowa gra zręcznościowa, w której dzieci mogą się wcielić w rolę pracowitej, tytułowej bohaterki. Każdego poranka Ula ma za zadanie nazbierać określoną ilość pyłku kwiatowego. W tym celu zabiera swoje wiaderko i leci na łąkę. Gdy wiaderko jest napełnione, sympatyczna pszczółka może wracać do ula, by w nim złożyć swoje zbiory. Jednak nie jest to takie proste zadanie – wielkie, kolorowe motyle przeszkadzają Uli w pracy. Wrogie owady uwielbiają pyłek, lecz są zbyt leniwe, aby same go zbierać – dlatego też próbują za wszelką cenę skraść jak najwięcej drogocennego składnika z wiaderka pszczółki.

W omawianej produkcji młody gracz musi pomóc pszczółce odnaleźć odpowiednie kwiatki, zebrać z nich pyłek, a następnie bezpiecznie wrócić do ula. Poszukiwania kwiatków oraz drogę powrotną ułatwiają strzałki wskazujące stosowne kierunki lotu. Natomiast utrudnieniem jest ograniczenie czasowe – aby ukończyć dany poziom rozgrywki, należy w odpowiednim czasie napełnić pyłkiem cały ul. Na szczęście, po drodze można zebrać liczne bonusy, które zwiększają prędkość lotu czy wydłużają czas wykonania zadania.

Należy również dodać, że program jest pozbawiony przemocy, dzięki czemu nadaje się dla bardzo młodych użytkowników komputerów.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Oczekiwania czytelników: 5.1 / 10 na podstawie 14 głosów czytelników.

Pszczółka Ula cena w dniu premiery: 9,00 PLN

Wymagania wiekowe Pszczółka Ula: Odpowiednia dla każdego wieku.

Pszczółka Ula Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 400 MHz
  • 128 MB RAM