Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGNDS
Okładka Harvest Moon DS Cute (NDS)

Harvest Moon DS Cute NDS

Harvest Moon DS Cute to kolejna odsłona słynnej serii. Tytuł ten jest jednocześnie wyjątkowym wydaniem Harvest Moon DS, przeznaczonym dla dziewcząt.

RPG | ekonomiczne | rolnicze | symulator życia | jRPG | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo DS
Okładka Harvest Moon DS Cute (NDS)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji NDS:

25marca2008

Harvest Moon DS Cute to kolejna odsłona niezwykle popularnej serii. Tytuł ten jest jednocześnie wyjątkowym wydaniem Harvest Moon DS, przeznaczonym jednak głównie dla dziewcząt i zawierającym kilka nowinek w stosunku do wersji podstawowej.

Głównym celem zabawy jest odnalezienie ponad stu duszków, zwanych z angielska Harvest Sprites. W tym celu prowadzimy swoje własne gospodarstwo rolne. Za określone czynności związane z hodowlą zwierząt (krów, owiec, kurczaków etc.) czy sadzeniem i pielęgnowaniem roślinek, jakiś duszek zostaje odblokowany. Może się to stać również po wyjściu za mąż, bowiem kontrolujemy tu postać kobiecą (blondynkę z rozpuszczonymi włosami lub brunetkę z kucykiem). Każdy Harvest Sprite ma dla nas jakiś prezencik – cenną informację czy zadanie bonusowe.

Rozgrywka wykorzystuje oczywiście oba ekraniki Nintendo DS, przy czym na górnym ukazana jest nasza bohaterka i właśnie tam toczy się akcja (widziana z góry). Dolny panel służy natomiast do ukazywania tekstów dialogów lub dokładnej mapy lokacji, w której aktualnie się znajdujemy.

Naszą bohaterkę wybieramy na początku gry i możemy ją spersonalizować, korzystając z wielu opcji. Dekorujemy też swoje mieszkanko. Ciekawostką jest, że jeśli do slotu na gry z GBA włożymy Harvest Moon: More Friends of Mineral Town lub Harvest Moon: Another Wonderful Life odblokowują się dodatkowe bonusy.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 10 / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Harvest Moon DS Cute

odpowiednia dla każdego wieku