Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPS2
Okładka .hack//G.U. vol. 1//Rebirth (PS2)
Okładka.hack//G.U. vol. 1//Rebirth (PS2)

.hack//G.U. vol. 1//Rebirth PS2

.hack//G.U. vol. 1//Rebirth to już piąta produkcja, rozgrywająca się w popularnym uniwersum gier i anime .hack. Tym razem jednak mamy do czynienia z zupełnie nowym cyklem, którego fabuła rozgrywa się 7 lat po wydarzeniach, znanych z .hack//Quarantine Part 4.

RPG | jRPG | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

.hack//G.U. vol. 1//Rebirth Premiera PS2

24października2006

producent: Cyberconnect2 wydawca: Bandai Namco Entertainment Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do .hack//G.U. vol. 1//Rebirth

Final Fantasy XII

Ultimate Ninja 4: Naruto Shippuden

Suikoden V

.hack//G.U. vol. 1//Rebirth to już piąta produkcja, rozgrywająca się w popularnym uniwersum gier i anime .hack. Tym razem jednak mamy do czynienia z zupełnie nowym cyklem, którego fabuła rozgrywa się 7 lat po wydarzeniach, znanych z .hack//Quarantine Part 4. Wielki świat sieciowej gry RPG – New World, po doszczętnym zniszczeniu zostaje na nowo odbudowany i jak wcześniej, znowu pochłania bez reszty miliony graczy na całym świecie. Wśród nich znajduje się młody chłopak Haseo, który już w pierwszym dniu zabawy w sieci, zostaje zabity. Dzięki pomocy tajemniczego mężczyzny bohater wraca do życia i poprzysięgając zemstę, postanawia stanąć naprzeciw tajemniczych morderców, szerzących terror w świecie gry.

Fundamenty rozgrywki, znane z wcześniejszego cyklu, pozostały praktycznie nienaruszone i ponownie mamy do czynienia z dość nietypową grą cRPG z widokiem TPP. Całą zabawę ponownie podzielono na dwie odrębne części – rozgrywającą się w prawdziwej rzeczywistości i drugą, w świecie gry New World. W tej pierwszej nadal nie brakuje interesujących możliwości interakcji z NPC-ami (chociażby możliwość wysyłania im emaili, czy też korzystania z forum dyskusyjnego), ostatnia zaś pozostaje rasową grą cRPG, gdzie toczymy liczne walki, stale rozwijamy naszą postać, a także kolekcjonujemy coraz to lepszy ekwipunek. Oczywiście nie obeszło się bez pewnych usprawnień i nowości, jak między innymi dodania specjalnej areny, gdzie tocząc coraz to trudniejsze pojedynki walczymy o specjalne rangi i nagrody. Ciekawą nowinką jest także możliwość włamywania się do systemu gry New World i pozyskiwania dzięki temu ułatwień w zabawie.

Miłym gestem w stosunku do fanów całego świata .hack są zawarte w grze ukryte przedmioty i dodatki, które możemy odblokować posiadając na karcie pamięci save’y z wcześniejszych czterech odsłon.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 6,7 / 10 na podstawie 38 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.4 / 10 na podstawie 24 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI .hack//G.U. vol. 1//Rebirth

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

.hack//G.U. vol. 1//Rebirth Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 8 MB