Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Ground Control Simulator (PC)

Ground Control Simulator PC

Niskobudżetowa gra symulacyjna, w której sprawujemy nadzór nad pracownikami, odpowiedzialnymi za obsługę naziemną lotniska. Do wykonania mamy szereg misji, rozgrywających się w różnych częściach portu lotniczego i polegających m.in.

Symulacje

PC Windows
Okładka Ground Control Simulator (PC)

wydawca: Headup Games

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

3listopada2011

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Ground Control Simulator to jeden z kolejnych niskobudżetowych symulatorów, cieszących się od lat ogromną popularnością, zwłaszcza za naszą zachodnią granicą. Tym razem przyjdzie nam sprawować nadzór nad pracownikami odpowiedzialnymi za obsługę naziemną lotniska. Gra ukazała się nakładem firmy Headup Games, znanej z wielu interesujących produkcji niezależnych.

Gra pozwala nam wypełniać wirtualne obowiązki w różnorakich częściach portu lotniczego: działamy między innymi w hangarze, na parkingu lub płycie głównej lotniska. Sprawdzamy, czy w samolotach nie brakuje paliwa, pakujemy bagaże naszych pasażerów do właściwych maszyn oraz transportujemy turystów do odpowiednich samolotów.

Twórcy przygotowali dwadzieścia zróżnicowanych wyzwań, które musimy wykonać w określonym czasie oraz tryb zabawy, złożony z szeregu innych, pomniejszych zadań. Poszczególne misje rozgrywają się w zróżnicowanych lokacjach, a w trakcie ich wypełniania możemy skorzystać z pojazdów, jakimi na co dzień kierują osoby zajmujące się obsługą naziemną lotniska.

Oprawa graficzna i dźwiękowa Ground Control Simulator stoi na przyzwoitym poziomie i nie odbiega w znaczący sposób od innych, podobnych symulatorów. Zgodnie z tradycją serii, atutem produkcji jest przede wszystkim realizm i unikalna możliwość pokierowania pojazdami, z którymi nie spotykamy się na co dzień – zarówno w grach wideo jak i w rzeczywistości.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: dystrybucja cyfrowa

Wymagania wiekowe Ground Control Simulator

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Ground Control Simulator

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium III 800 MHz
  • 512 MB RAM
  • Karta grafiki 256 MB
  • 500 MB HDD
  • Windows XP/2000/Vista/7