Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePC
Okładka Graj z nami czesc 2 (PC)

Graj z nami część 2 PC

Graj z nami czesc 2

Graj z nami część 2 to kolejny pakiet sześciu zręcznościowo-logicznych mini-gierek, które przygotowano z myślą o dzieciach w wieku od 4 do 6 lat.

Logiczne | edukacyjne | dla dzieci | polskie

PC Windows
Okładka Graj z nami czesc 2 (PC)

producent: Aidem Media

wydawca: Aidem Media

wydawca PL: Aidem Media

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

13marca2007

13marca2007

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Graj z nami część 2 to kolejny pakiet sześciu zręcznościowo-logicznych mini-gierek, które przygotowano z myślą o dzieciach w wieku od 4 do 6 lat. Pozycja ta należy do serii programów edukacyjnych wydawanych przez firmę Aidem Media i doskonale spełnia dwie funkcje: uczy i bawi zarazem. Dzięki logicznym i zręcznościowym zabawom rozwija i ćwiczy spostrzegawczość i pamięć malucha, jego zręczność oraz koordynację oko-ręka. Warto też dodać, że tak jak wszystkie produkty w/w firmy, tak i ten jest całkowicie pozbawiony przemocy.

W Od zmierzchu do świtu użytkownik wciela się w małą, zieloną i niezbyt urodziwą postać, która pracuje jako dozorca domu na nocnej zmianie. Cel zabawy jest bardzo prosty – należy zadbać o spokojny sen lokatorów. Z pozoru łatwe zdanie, okazuje się nie lada wyzwaniem, gdyż wielu dziwaków, tj.: szaleni alchemicy, wampiry, trolle, gnomy, postanowiło zakłócać ciszę nocną, a co za tym idzie – uprzykrzać życie i jednocześnie utrudniać pracę głównemu bohaterowi.

Natomiast Galaktyka Szczura opowiada historię dzielnego szczura stającego do walki z najeźdźcami szefa kuchni Mechaklucha, którzy wiele lat temu podbili pokojowo nastawioną, tytułową galaktykę i zmusili jej mieszkańców do niewolniczej pracy na zmywaku.

W Niestrudzonym poszukiwaczu przygód dziecko wciela się w rolę tytułowego, odważnego bohatera i razem z nim rozpoczyna podróż po fascynujących, nieznanych, a zarazem niebezpiecznych krainach, w których przyjdzie mu się zmierzyć z rozmaitymi przeciwnikami, m.in. duchami, mumiami czy latającymi wężami.

W gierce Wypiek z przeszkodami młody gracz musi zadbać o pomyśle upieczenie ciasta w niesprzyjających ku temu warunkach, gdyż w wykonaniu tego zadania przeszkadzają mu między innymi małpki i prosiaczki kręcące się po kuchni, piecyk pożerający wyskakujące z paleniska ogniki oraz liczne przedmioty, w tym śrubokręty, skarpetki itp., czyhające tylko, by wskoczyć i znaleźć się w środku przygotowywanego wypieku.

Z kolei Doktor Dżins i zagubiony skarb to okazja, by wcielić się w znanego poszukiwacza przygód. Tym razem na zlecenie wodza o imieniu, którego nikt nie potrafi wymówić, doktor wyrusza na poszukiwania zagubionego i drogocennego skarbu.

Kapitan Kosmosik i władca robotów to kolejna zręcznościówka, w której młody gracz, w roli tytułowego bohatera, wyrusza na trudną misję. Tym razem zadanie polega na powstrzymaniu złego robota przed zawładnięciem całą galaktyką.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Cena gry w dniu premiery: 19,90 PLN

Wymagania wiekowe Graj z nami czesc 2

odpowiednia dla każdego wieku