Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPC
Okładka GP vs Superbike (PC)

GP vs Superbike PC

GP vs Superbike to zręcznościowa symulacja wyścigów z udziałem bolidów Formuły 1 i motocykli Superbike. Gracze mają okazję samodzielnie poprowadzić oba rodzaje maszyn i sprawdzić, które z nich okażą się szybsze w zmaganiach na 11 wirtualnych torach.

Wyścigi | Formuła 1 | motocyklowe

PC Windows
Okładka GP vs Superbike (PC)

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

31maja2008

31maja2008

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

GP vs Superbike to propozycja dla miłośników dużych prędkości, którzy od pokoleń zastanawiają się nad tym co szybsze – dwa czy cztery kółka?. W odpowiedzi na tak postawione pytanie twórcy gry połączyli wyścigi samochodów wzorowanych na bolidy Formuły 1 i motocykli klasy Superbike w niepowtarzalnej, wysokooktanowej mieszance.

Gracz ma okazję samodzielnie sprawdzić, które maszyny lepiej radzą sobie w zmaganiach na torze, wcielając się w rolę kierowcy lub motocyklisty. Rywalizację toczyć można z żywym konkurentem (na podzielonym ekranie) lub przeciwnikami kontrolowanymi przez komputerową sztuczną inteligencję.

Gra oferuje 4 tryby zabawy, pozwalające ścigać się na 11 wirtualnych torach z wykorzystaniem 23 bolidów i motocykli o modyfikowalnych parametrach technicznych. Twórcy zadbali także o zmienne warunki pogodowe, 6 ustawień stopnia trudności oraz wymagającą sporych umiejętności fizykę jazdy.

GP vs Superbike posiada trójwymiarowe środowisko graficzne, jednak oprawa wizualna gry znacznie odbiega od współczesnych standardów, a jakość jej wykonania pozostawia sporo do życzenia.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   podzielony ekran     Liczba graczy: 1-2  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 1,5 / 10 na podstawie 467 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 14,90 PLN

Wymagania wiekowe GP vs Superbike

odpowiednia dla każdego wieku