Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePC
Okładka Governor of Poker 2 (PC)
OkładkaGovernor of Poker 2 (PC)

Governor of Poker 2 PC

Symulator gry w pokera osadzony w realiach Dzikiego Zachodu. Przemierzamy Teksas i bierzemy udział w licznych turniejach. W ten sposób zdobywamy respekt i odbudowujemy utraconą reputację najlepszego gracza.

Logiczne | hazardowe | western | karciane | poker

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Governor of Poker 2 Premiera PC

11października2010

producent: I Sioux Game Productions B.V. wydawca: Youdagames Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Governor of Poker 2

Poker Night at the Inventory

Poker Simulator

Poker Night 2

Governor of Poker 2 to casualowa produkcja stworzona z myślą o miłośnikach pokera w popularnej odmianie Texas Hold’em. Akcja rozpoczyna się niedługo po wydarzeniach z poprzedniej części. W Dallas pojawia się nowy gubernator, który postanawia raz na zawsze skończyć z hazardem. Uznaje rozgrywki pokerowe za nielegalne i tym samym pozbawia głównego bohatera zdobytego tytułu najlepszego gracza. Bierzemy sprawy w swoje ręce i staramy się odbudować utraconą reputację.

W tym celu przemieszczamy się między kilkunastoma miastami położonymi na terenie stanu Teksas. W każdym z nich możemy odwiedzić przydrożne bary oferujące nielegalne turnieje pokerowe. Za zarobione w ten sposób pieniądze kupujemy m.in. ekskluzywne kapelusze zapewniające dostęp do bardziej prestiżowych zmagań. Z czasem organizujemy również własne turnieje, w których może wziąć udział maksymalnie 120 wirtualnych pokerzystów. Dodatkowo, każde zwycięstwo ładuje widoczny na dole ekrany pasek respektu, świadczący o postępie w danej lokacji.

Rozgrywkę przy stole pokerowym obserwujemy z góry. Obowiązują klasyczne zasady Texas Hold’em. Oznacza to, że na początku każdy z graczy dostaje po dwie karty. Po pierwszej licytacji na stole pojawiają się trzy wspólne, potem dokładana jest czwarta i na końcu piąta. Zwycięża osoba, która ułoży najlepszy układ pięciu kart z siedmiu dostępnych.

Twórcy przygotowali dla użytkowników specjalny system osiągnięć nagradzający odważne i zarazem udane zagrania. Medale otrzymuje na przykład za wygranie ze stosunkowo silnym układem kart przeciwnika lub wejście w końcowej fazie rozgrywki za wszystko.

Oprawa wizualna gry Governor of Poker 2 prezentuje rysunkowy, lekko karykaturalny styl.

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 7,9 / 10 na podstawie 35 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Governor of Poker 2: Odpowiednia dla każdego wieku.

Governor of Poker 2 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 1.2 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 16 MB
  • 90 MB HDD
  • Windows 98/XP/Vista