Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGMMOANDiOS
Okładka Goddess: Primal Chaos (iOS)

Goddess: Primal Chaos

Opracowana przez studio koramgame mobilna gra MMORPG, dystrybuowana w modelu darmowym z mikropłatnościami.

RPG | fantasy | zagraj za darmo | PvP | PvE | MMORPG | multiplayer

Okładka Goddess: Primal Chaos (iOS)

producent: koramgame

wydawca: koramgame

Strona oficjalna

data premiery gry:

8sty2017

AND

9sty2017

iOS

Goddess: Primal Chaos jest grą MMORPG, opracowaną przez studio koramgame. Produkcja powstała z myślą o platformach mobilnych, na których liście znajduje się między innymi AND i iOS, a dystrybuowana jest w modelu darmowym z mikropłatnościami (free-to-play).

Fabuła

Fabuła odgrywa w Goddess: Primal Chaos drugoplanową rolę. Gracz trafia do klasycznego, fantastycznego świata magii i miecza, gdzie wciela się w herosa, którego zadaniem jest uratowanie krainy przed zakusami starożytnych, złowrogich mocy.

Mechanika

Zabawę z Goddess: Primal Chaos rozpoczynamy od wyboru specjalizacji bohatera. Do naszej dyspozycji oddano trzy zróżnicowane klasy: Summoner, Warrior oraz Bloodline. Dokonana na tym etapie decyzja ma wpływ nie tylko na wachlarz umiejętności protagonisty, lecz także na to, jaką broń i pancerz będzie mógł wykorzystać w toku przygody. Warto nadmienić, że postać rozwijamy zarówno poprzez odblokowywanie nowych zdolności specjalnych, jak i pozyskując coraz lepszy ekwipunek.

Rozgrywkę w opisywanej tutaj produkcji oparto na standardowym schemacie. Jej filarem jest zatem eksploracja oraz walka z hordami napotkanych przeciwników. Starcia rozgrywane są w czasie rzeczywistym, a przychodzi nam stawiać czoła zarówno pomniejszym adwersarzom, jak i znacznie potężniejszym bossom. Całości dopełniają rozmaite, mniej lub bardziej rozbudowane zadania. Warto odnotować, że nie jesteśmy skazani na samotną przeprawę – nawet nie zamierzając współpracować z innymi graczami możemy zdecydować się na skorzystanie z usług herosów kontrolowanych przez sztuczną inteligencję, a rozległą krainę możemy przemierzać na grzbiecie jednego z wierzchowców.

Tryby gry

W Goddess: Primal Chaos znalazło się miejsce na szeroką gamę wariantów rozgrywki. Nic nie stoi na przeszkodzie, by działać w pojedynkę, jednak zabawa nabiera rumieńców, gdy połączymy siły z innymi graczami. Warto nadmienić, że w opisywanym tytule pojawiają się zarówno moduły PvE, jak i liczne tryby PvP, pokroju pojedynków (1v1, 2v2, 3v3) i starć drużynowych. W interakcję z innymi graczami możemy także wchodzić, wymieniając się z nimi posiadanymi przedmiotami.

Kwestie techniczne

Goddess: Primal Chaos na platformie AND i iOS charakteryzuje się wysokiej jakości oprawą graficzną. Bez wątpienia na uwagę zasługują zaawansowane efekty świetlne, towarzyszące rzucaniu zaklęć ofensywnych.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Goddess: Primal Chaos

12+

Wymagania sprzętowe Goddess: Primal Chaos

Apple iOS

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem  

Android

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem  

iOS
AND