Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePS3
Okładka Go! Sports Ski (PS3)

Go! Sports Ski PS3

Go! Sports Ski to stworzona przez Yuke's Media Creations, gra traktująca o wyczynowych zjazdach narciarskich. Wydawcą tego tytułu jest Sony Computer Entertainment – firma odpowiedzialna m.in. za serie sportowe MLB, NBA czy This is Football.

Sportowe | sporty zimowe | tytuły ekskluzywne PlayStation

Sony PlayStation 3
Okładka Go! Sports Ski (PS3)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PS3:

4października2007

Go! Sports Ski to stworzona przez Yuke's Media Creations, gra traktująca o wyczynowych zjazdach narciarskich. Wydawcą tego tytułu jest Sony Computer Entertainment – firma odpowiedzialna m.in. za serie sportowe MLB, NBA czy This is Football. Można go nabyć za pośrednictwem PlayStation Store.

Gra przeznaczona jest głównie do potyczki sieciowej. W trybie offline dostępne są trzy rodzaje zabawy, dzięki którym – jako wyczynowi narciarze – możemy bez presji spróbować swoich sił, penetrując wirtualne stoki, także ze współtowarzyszem, poprzez opcję podzielenia ekranu.

Pełnię swoich możliwości Go! Sports Ski prezentuje dopiero po włączeniu się do internetowego wyścigu. Od tej chwili możemy bowiem stanąć w narciarskie szranki z przeciwnikami z całego świata. Na tym jednak nie koniec – Sony Computer Entertainment udostępniło opcję, dzięki której możliwe jest ściągnięcie z Internetu rekordów zjazdowych osiąganych przez graczy i włączenie ich, jako przeciwnika-ducha w trybie single player. Wygrane wyścigi pozwalają nam na uzyskiwanie emblematów, które później możemy przedstawić w globalnym, sieciowym rankingu narciarzy.

Twórcy Go! Sports Ski starali się realistycznie ukazać otoczenie, w którym przyjdzie nam szusować. W grze dostępne są dwa stoki, zbudowane z prostych elementów, jak drzewa czy domy, a oprócz tego wokół nas rozciągają się liczne pasma górskie. Producenci skupili się na dynamice oraz tym, jak zachowuje się narciarz podczas jazdy, traktując bliższy kontakt z innymi obiektami otoczenia z przymrużeniem oka.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / podzielony ekran     Liczba graczy: 1-4  

Oczekiwania czytelników: 6.0 / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Gry podobne do Go! Sports Ski

Wymagania wiekowe Go! Sports Ski

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Go! Sports Ski

Sony PlayStation 3

Sony PlayStation 3

Wykorzystuje: PlayStation Network