Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweWii
Okładka Go Play City Sports (Wii)
OkładkaGo Play City Sports (Wii)

Go Play City Sports Wii

Zestaw sześciu dyscyplin sportowych potraktowanych z przymrużeniem oka. Możemy bawić się w pojedynkę lub z trzema innymi graczami.

Sportowe | casual | sporty letnie | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Go Play City Sports Premiera Wii

8września2009

producent: Digital Embryo wydawca: Majesco Entertainment

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

City Sports jest kolejnym tytułem z promowanej przez koncern Majesco serii Go Play. Tym razem stajemy przed możliwością sprawdzenia swoich umiejętności w jednej z sześciu dyscyplin sportowych rozgrywanych w wielkim mieście. Jedyną platformą docelową dla opisywanej gry jest konsola Wii.

Lista dostępnych konkurencji obejmuje między innymi ulicznego hokeja, piłkę nożną, baseball oraz piłkę ręczną. Cechą wspólną wszystkich dostępnych gier jest to, że toczą się one bezpośrednio na ulicach metropolii, w rezultacie czego na znaczeniu przybiera czynnik unikania obiektów otoczenia – hydrantów, lamp czy zaparkowanych samochodów. W zabawach maksymalnie może brać udział czterech graczy, którzy mogą łączyć się w drużyny lub grać przeciw sobie.

W nagrodę za kolejne osiągnięcia odblokowujemy dostęp do nowych terenów, jak również zdobywamy nowe elementy wyposażenia sterowanego zawodnika. Wbudowany edytor pozwala na modyfikowanie wyglądu różnych części ciała postaci, w tym także jej twarzy.

Sterowanie może przebiegać na dwa sposoby. W przypadku używania Wii-pilota, odpowiednio wymachując kontrolerem wykonujemy pożądane ruchy, aczkolwiek Go Play City Sports jest też w pełni kompatybilne z deską Wii Balance Board. Oprawa wizualna jest bardzo uproszczona, choć zmagania zawodników możemy obserwować z wielu różnych ujęć kamery.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Oczekiwania czytelników: 0 / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Go Play City Sports

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Go Play City Sports Wymagania sprzętowe

Nintendo Wii

Nintendo Wii

  • Wykorzystuje:
  • Wii Balance Board